Užšaldytas giliai pilkas G82 M4 + keletas „M Performance Mods“ / „IND“ dalių.

Citata:

Iš pradžių paskelbė šikagofanas00
Peržiūrėti įrašą
Atrodo tikrai gerai.

Ar lengva pakeisti slenksčius?

Kodėl neištrynus ir galinio atšvaito?

Galiausiai, kiek geresni yra „M performance“ kilimėliai, palyginti su atsargomis? Aš esu tvoros oras, kad galėčiau tai padaryti arba gauti visus oro kilimėlius.

Oranžinė spalva ant priekinio atšvaito buvo blogiausia, raudona – bent jau prie galinio žibinto, todėl tai nebuvo prioritetas. Šie atšvaitų dalykai yra skausmas, kurį reikia nulupti tik todėl, kad klijus sunku nuimti, nenusidedant ratų.

AFAIK galinis atšvaitas yra dar blogesnis, nes aš nežinau, kaip juos galima nuimti nedarant buferio dalykų, jei yra pamoka, aš tiesiog nemačiau.

Durų slenksčiai yra lengvi, tereikia surasti kampą ir naudoti tam tikrą slėgį, kad būtų pašalinti smulkūs plastikiniai daiktai. Šakių apdailos įrankio naudojimas padeda nuplėšti plastikinius kilpelius nuo automobilio ir vėl uždėti ant naujos palangės.

Aš turiu visus 3, bet kokiu oru ir atsargų neaiškius, be to, man labiau patinka „M“ prekės ženklas + aš esu Misūryje, nėra daug bs ant žemės, o guma akivaizdžiai dulkėja ir galite pamatyti purvą. Vis dėlto jie dirba tikrai gerai.