„Live Stream“ debiutas birželio 1 d.: Visiškai naujas visiškai elektrinis trio: i4, iX, i4 M50

Citata:

Iš pradžių paskelbė Sportstick
Peržiūrėti įrašą

Atlikus didelę atranką, „Tesla“ kokybę neseniai savoji organizacija įvertino kaip blogiausią pramonėje.

Juokinga, pastaruoju metu šiek tiek kasinėjau, nes galėčiau apsvarstyti ką nors elektrinio kitam savo automobiliui, o pora dalykų tikrai išsiskiria „Tesla“ minia

Gal tai tiesiog pasvirusi socialinė žiniasklaida, bet panašu, kad jos negalima nusipirkti neišugdžius mažiau nei norimų asmenybės bruožų.

Taip pat atrodo, kad jei turite tokį, turėtumėte specialiai įsiveržti į bet kurią (ir aš turiu omenyje) bet kokią su automobiliu susijusią giją, kad sužinotumėte, koks „pranašesnis“ yra jūsų „Tesla“ ir pan. – nors neseniai atradau, kad gali būti finansinė nauda (kai kurie „mylių“ programa, kuri skaičiuojama norint atsiskaityti su „Supercharger“ ar pan.), kuri paaiškina, kodėl jie yra tokie fanatiški.

Kitas dalykas, kurį pastebėjau, susijęs su aukščiau pateiktu dalyku apie sukūrimo kokybę, nors atrodo, kad tas pats pasakytina ir apie funkcionalumą; iš esmės į bet kurį klausimą forumuose atsakoma „nustok skųstis, tavo [insert problem here] išspręs „Tesla“, todėl jokia didelė problema „ar„ tiesiog naudoji neteisingai “, arba„ kodėl tu bandai tai padaryti, turėtum tai daryti vietoj to “(paskutinę radau ypač naujiems savininkams, besiskundžiantiems trūkumu. „Apple“ įrenginių / „Apple Music“ palaikymas). Kitaip tariant, atrodo, kad jie ne tik bando padėti, bet ir reiškia (arba tiesiog sako), kad OP yra kažkokia kvaila ar nenusipelnusi savo transporto priemonės.

Bet kokiu atveju, tik mano du centai / centai – aš neturiu patirties dėl kokybiškos konstrukcijos, tačiau tai tikrai pasikartojanti tema daugybėje apžvalgų ir kt.