Pn. Lie 19th, 2024

Šiandien panagrinėkime UV lempas ir Led nagų lempas ir aptarkime pagrindinius jų skirtumus bei tai, kas geriau tinka įvairiais atvejais.UV lempos ir LED lempos kaitina, džiovina ir puikiai užbaigia manikiūrą.Yra daug UV ir LED lempų rūšių, kurių kainos ir naudojimo paskirtis skiriasi, o tai turėtų turėti įtakos jūsų sprendimui.

Kas yra UV lempos ir LED nagų džiovintuvai?

Tai įranga galinčios spinduliuoti šviesą ir šilumą ant gelinio lako.Šie aparatai užtikrina greitesnį džiūvimą, didesnį blizgesį ir geresnę manikiūro apdailą ilgesnį laiką.Ilgą laiką profesionalai naudojo UV spindulius. Dabar LED lemputės atlieka tą pačią funkciją, sunaudodamos mažiau energijos nei UV spinduliai per trumpesnį laiką.

UV ir LED nagų lempa

Pagrindinė UV nagų lempos funkcija – greičiau išdžiovinti nagus. Kartais nagai gali džiūti tris kartus greičiau, daugiau ar mažiau nei dvi minutes, nei džiūtų natūraliai. Tai neturi įtakos galutinei nagų lako kokybei ar spalvai ir nepalieka tų erzinančių oro burbuliukų, kai nagai išdžiūsta.Tai didelis privalumas, nes taip išlaikoma lako kokybė.Jau kuris laikas UV lempos yra etalonas nagų lakavimui, ir tai tikriausiai labai naudojamas metodas.

LED nagų džiovintuvas

Led nagų džiovintuvo funkcija taip pat pagreitina gelinių nagų džiūvimo procesą, tačiau daug greičiau.Be to, LED nagų džiovintuvas atlieka tą pačią funkciją kaip ir UV džiovintuvai, todėl ilgiau išlieka blizgantis tobulas manikiūras.

Laiko nustatymasUV lempos paprastai užtrunka dvi minutes, kol gelis išdžiūsta.LED lempos užtrunka tik 30 sekundžių, todėl yra greitesnės, veiksmingesnės ir patogesnės.

Efektyvumas
Ultravioletiniams spinduliams reikia daugiau energijos, todėl jie yra mažiau efektyvūs, sugaišta daugiau laiko, kainuoja daugiau pinigų.Tačiau LED lempos sunaudoja mažiau energijos ir paprastai veikia ilgiau, yra ekonomiškesnės ir ekologiškesnės.

Lempos veikimo trukmėKiekvienos iš jų tarnavimo laikas yra skirtingas. UV lempas reikia periodiškai keisti, o LED lempos veikia ilgai, sunaudoja mažiau energijos.

UV lempos

Apie 10 000 valandų veikimo laikas (lemputės keičiamos kas 2 arba 4 mėnesius, priklausomai nuo naudojimo intensyvumo)
Efektyviau kietina skaidrius gelius
Pigiau nei LED lemputės
Tinka bet kokio tipo geliniam nagų lakui
Gelių lakavimas trunka ilgiau
UV spinduliai yra agresyvesni odai

LED lemputės

LED lemputė yra lengvesnė
Iki 50 000 valandų tarnavimo laikas
Mažiau kenkia odai
Greičiau gydo gelius nei UV lempos
Veikia tik su LED geliniu nagų laku
Šiuo metu brangesnė už UV lempas