Pn. Lie 19th, 2024

Vairavimas ūkanotomis ir ūkanotomis naktimis daugeliui iš mūsų buvo įprasta kova. Herojus ar herojė vairuoja transporto priemonę tamsią naktį vidury niekur ir staiga atsitrenkia į kažką sunkesnio, stabdo transporto priemonę ir bumą! Gaunasi daugiau problemų! Iki šiol tai buvo tipiškas daugelio siaubo ar trilerio filmų siužetas.

Tačiau realus gyvenimas nėra filmas ir tokių nelaimingų atsitikimų visada galite išvengti naudodami geriausius sunkvežimiams skirtus LED rūko žibintus. Norėdami padidinti matomumą esant silpnam apšvietimui ir apsisaugoti nuo nepageidaujamų įvykių, rūko žibintai gali atlikti labai aktyvų vaidmenį.   

Rūko žibintai naudojami ne tik naktį, kad padidėtų matomumas lietaus, sniego ar dulkių metu. Jie gali praleisti šviesą per vandens ir dulkių daleles ilgesnį atstumą ir padėti saugiai vairuoti. Be to, jie yra įvairių puikių spalvų, kurios gali padėti pagerinti jūsų sunkvežimio estetiką.

LED rūko žibintai yra nauja tendencija rinkoje. Jie yra ryškesni, ekonomiškesni ir turi ilgesnį tarnavimo laiką nei halogeniniai rūko žibintai. Todėl kiekvienas vairuotojas turėtų apsvarstyti galimybę juos turėti savo sunkvežimiuose ir automobiliuose.

Tai pasakius, patikrinkite prekės ženklus, kurie šiuo metu pirmauja LED žibintai automobiliams led rinkoje. Po išsamių rinkos tyrimų žemiau išvardijome 5 geriausius sunkvežimių šviesos diodų rūko žibintus.

Mes ištyrėme ir geriausias automobilių lempučių LED lemputes !

Jei skubate, galite peržiūrėti žemiau pateiktą diagramą, kad susidarytumėte bendrą idėją apie pasirinktas 5 LED lemputes.

Mūsų 5 geriausi LED rūko žibintai sunkvežimių apžvalgoms

# 1 AAIWA apvali LED darbo lemputė, 60W LED rūko žibintų juosta

Apvalus LED darbinis žibintas, AAIWA 60W potvynio vietos kombinuotas spindulys sunkvežimio pikapui „Jeep“ visureigiui „ATV UTV“

AAIWA sužavės savo nuostabiais 60 W ryškiais LED darbo žibintais, kurie suteikia geresnę vairavimo patirtį. Šie apvalūs rūko žibintai pagerina jūsų naktinį matymą ir puikiai tinka naudoti bet kokiomis oro sąlygomis, net lietaus ir sniego metu.

Šiose šviesos lemputėse yra gražaus dizaino aliuminio ventiliatorius, kuris padeda greičiau ir efektyviau išsklaidyti šilumą. Kita savybė yra atnaujinta kvėpavimo anga, išleidžianti drėgmę.

 Savybė, dėl kurios šie rūko žibintai yra unikalūs, yra šviesos juostos tvirtinimas, keičiamas maždaug 180 laipsnių kampu. Tai padeda lengviau pakeisti šviesos pluošto kryptį ir apima beveik viską, kas yra priešais transporto priemonę.

Pagrindiniai bruožai:

 • Komplekte yra 2 žibintai, po 60 vatų

 • Suderinamas su beveik visomis transporto priemonėmis, įskaitant sunkvežimius, 4×4, automobilius ir valtis

 • Neperšlampamas, IP68 reitingas, atsparus atšiaurioms oro sąlygoms

 • LED 6000K spalvų temperatūra su 5600LM

 • Gyvenimo trukmė viršija 50000 valandų

Patikrinkite Kainą „Amazon“

# 2 DJI 4X4 2vnt. 3 colių SAE LED rūko žibintai

DJI 4X4 2Pcs 3 colių SAE LED rūko žibintų dangteliai visureigiams DOT patvirtinti sunkvežimių Jeep Wrangler JK Ram valčių motociklams „Tacoma“

Šią patvarią 3 colių kvadratinių lempučių šviesą jums atnešė DJI ir ji garantuoja geriausią apšvietimo patirtį kelyje. Puikus 6500K šviesos diodas pasižymi ryškiausia balta šviesa, kuri matoma mūsų akims.

Puikiausia šio rūko žibinto savybė yra platus spindulių raštas su nupjautais kraštais. Tai užtikrina jūsų vairavimo saugumą, pagerina matomumą ir apsaugo atvažiuojančius vairuotojus nuo šviesos akinimo ir atspindžio.

Be to, tai yra vienas iš nedaugelio rūko žibintų, kurie atitinka DOT ir SAE J583 reikalavimus. Tai reiškia, kad jie yra teisiškai patvirtinti, kad juos galima naudoti ne tik bekelėje.

Šių šviesos diodų spalvų temperatūra buvo kruopščiai parinkta kaip 6500k, tai yra puikus grynos dienos šviesos diapazonas, skirtas perverti tamsą, kad kelyje būtų aiškiau.

Pagrindiniai bruožai:

 • Komplekte yra 2 žibintai, 40 vatų kartu

 • Korpusas pagamintas iš lengvo 6063 aliuminio liejimo

 • Neperšlampamas su IP68 reitingu ir atsparus bet kokiai žaliai aplinkai

 • Gyvenimo trukmė viršija 50 000 valandų

 • Komplekte yra 180 ° reguliuojami U formos laikikliai

 • DOT ir SAE J583 reikalavimus atitinkantys rūko žibintai

# 3 CO LIGHT 2019 LED vairavimo žibintai 4 colių 48W LED rūko žibintai

„CO LIGHT 2019“ šviesos diodų vairavimo žibintai 4 colių 48W taškinė šviesa motorinių keturračių sunkvežimių valčių „Jeep“ traktorių autokrautuvams 3 metų garantija, 914Z-Spot-2vnt.

Kitas mūsų sąraše yra 4 colių masyvūs galingi 48 W rūko žibintai iš CO LIGHT. Šiuose 6000 k LED žibintuose naudojami itin efektyvūs CREE lustai, kurie puikiai veikia skleisdami intensyvią ir ryškią šviesą.

Rūko žibintai yra su unikalaus dizaino 12D optiniu lęšiu, kuris sukuria 120 laipsnių potvynio spindulių modelį, apšviesdamas kelius, garažą ir darbo zonas tiek dieną, tiek naktį.

Rūko žibintai dedami į aliuminio korpusą 6063, užtikrinantį atsparumą korozijai, suvirinamumą ir darbingumą, panašius į magnio ir silicio. Jo stipris yra beveik lygus konstrukciniam plienui.

Pagrindiniai bruožai:

 • Komplekte yra 2 žibintai, po 48 vatus

 • Neperšlampamas, atsparus dulkėms ir smūgiams

 • Lengvas diegimo procesas

 • Aliuminio pagamintas tvirtas ir patvarus korpusas

 • 36 mėnesių garantija ir viso kliento palaikymas

 • Komplekte yra reguliuojamas tvirtinimo laikiklis

Patikrinkite Kainą „Amazon“

# 4 „Chelhead Samlight“ LED vairavimo šviesa 25W 6000K rūko žibintai

„Samlight“ LED važiavimo šviesa, 2 vnt. „Cree“ 25W 6000K taškinė šviesa visureigiams 4x4 pikapams motociklams „Jeep“ visureigių sunkvežimiams „Wrangler“ valčių traktoriams

„Samlight 25W“ LED lemputė yra universali, su 6000 tūkst. Ryškumo savybe, taip pat su stulbinančia 12 mėnesių garantija.

Optinis LED lęšis yra specialiai suprojektuotas ir pagamintas taip, kad sukurtų 45 laipsnių taškinį pluošto modelį. Šie du galingi LED žibintai apšviečia plačią plotą priešais jus net ir dienos šviesoje.

Jie yra šiek tiek dideliame aliuminio korpuse, kuris užtikrina greitą žibintų aušinimą ilgą laiką.

Nerūdijančio plieno pagaminti tvirtinimo dirbiniai yra gana pritaikomi ir galite lengvai pritaikyti žibintų kampą iki 75 laipsnių.

Pagrindiniai bruožai:

 • Komplekte yra 2 žibintai, po 25 vatus

 • Vanduo, dulkės ir atsparus smūgiams

 • Aukštos konstrukcijos ir ilgaamžis produktas

 • Daugiau nei 50 000 gyvenimo trukmės valandų

 • Itin lengvas diegimo procesas

 • Tvirtinami sunkūs dirbiniai, pritaikomi iki 75 laipsnių

Patikrinkite Kainą „Amazon“

# 5 LEDKINGDOMUS LED šviestuvas 27W 4 „LED rūko žibintas

„LEDKINGDOMUS“ LED šviesos juosta 27W 4 colių, skirta sunkvežimio pikapui „Jeep“ visureigio keturračio UTV UTV pakuotėje po 10

„LEDKINGDOMUS“ atneša mums geriausią 4 “rūko žibintą, kurį galima plačiai naudoti sunkvežimiuose ir kitose transporto priemonėse, netgi sodo apšvietime, apšvietime bekelėje, statybiniame apšvietime ir kt.

Šis 6000K LED rūko žibintų rinkinys skleidžia gryną baltą spalvą su melsva atspalvio šviesa, naudodamas tik 27 vatų galią. Jis tiekiamas su reguliuojamu tvirtinimo laikikliu, leidžiančiu jums be vargo pakeisti sijos kryptį.

Polikarbonatinis LED lęšis yra atsparus vandeniui IP67, o tai reiškia, kad rūko žibinto lęšį galima pusvalandžiui numesti į vandens telkinį iki metro ir vis tiek gerai veikti.

Rūko žibintas yra ypač patogus važiuoti naktį ir apima plačią teritoriją priešais.

Pagrindiniai bruožai:

 • Pakuotėje yra 10 žibintų, po 3 vatus

 • Tvirtas ir labai patvarus aliuminio korpusas

 • Apsaugos nuo dulkių ir smūgių

 • Garantuoja daugiau nei 50 000 valandų gyvenimo trukmę

 • Suderinamas su transporto priemonėmis, patalpose ir lauke

 • Komplekte yra specialūs priedai, tokie kaip tvirtinimo laikikliai, veržlės ir varžtai

Tikiuosi, kad rasite sunkvežimiui tinkamiausius LED rūko žibintus. Prieš pirkdami, visada nepamirškite ieškoti temperatūros Kelvine, atsparumo vandeniui galios ir bet kokio LED rūko žibinto tarnavimo laiko, nes tai yra svarbiausi LED žibintų veiksniai.

Dažniausiai užduodami klausimai apie sunkvežimių šviesos diodų rūko žibintus

Kokios spalvos šviesa geriausiai veikia rūke?

Gintaro spalvos šviesa geriausiai veikia rūke. Šios spalvos spalvų temperatūra yra apie 3000 kelvinų, todėl rūko metu matomumas yra geresnis nei grynai baltos ir mėlynos spalvos. Tai yra „selektyvios geltonos“ spalvos šviesa, kurios bangos ilgis yra didesnis, kad prasiskverbtų giliau į storą rūko sieną. Štai kodėl gintaro spalvos rūko žibintai yra geriausi sunkvežimių LED rūko žibintai.

Ar šviesos diodai tinka rūko žibintams?

LED lemputės energiją taupo kaip rūko žibintai nei halogeninės lemputės. Jų gyvenimo trukmė ilgesnė ir puikiai tinka naudoti esant prastoms oro sąlygoms. Ryškiausios rūko žibintų lemputės padės geriau pamatyti kelio ženklus, eismo ženklus ir kitas transporto priemones. Šviesos diodai yra lengvai montuojami. Puikūs spalvoti šviesos diodai tikrai tinka rūko žibintams.

Ar JK šviesos diodų rūko žibintai yra legalūs?

LED rūko žibintai yra legalūs JK. Pagal 1989 m. Kelių transporto priemonių apšvietimo taisyklių 11 priedą privaloma naudoti vieną rūko žibintą transporto priemonės gale ar šalia jo. Tačiau priekiniai rūko žibintai tapo neprivalomi. Norint išvengti bet kokių kitų teisinių padarinių, patartina naudoti baltus arba gintaro (ryškiai geltonus) rūko žibintus.

Kuris yra geresnis geltonas ar baltas rūko žibintas?

Geltoni rūko žibintai yra geresni nei balti rūko žibintai dėl kai kurių moksliškai pagrįstų priežasčių. Mėlynos, indigo ir violetinės šviesos turi išskirtinai trumpą bangos ilgį. Jie sutelkia dėmesį beveik prieš mūsų akis ir sukuria ryškią reakciją. Baltos šviesos spinduliavimas yra labai sumažintas, todėl galime geriau matyti priešais esančius objektus. Tačiau geltona šviesa yra lengviausia mūsų akims apdoroti. Jis turi ilgesnį bangos ilgį, kuris sumažina akinimą ir pagerina žiūrimų objektų apibrėžimą.

Kaip pasirinkti rūko žibintus?

Jei nuspręsite pasirinkti geriausius LED rūko žibintus, prieš pirkdami apsvarstykite šiuos parametrus:

 • Spalvų temperatūra yra mažesnė nei 3000 Kelvinų, gintaro ar geltonos spalvos atspalvis didesnis.

 • Ženklas ant gaminio paviršiaus, žymimas raide „E“. 

 • Galios optikos rūkas, neviršijantis 50–60 vatų, o jų pagrinduose pažymėtas H-1, H-3.

 • Liumenų vertė svyruoja nuo 1000 iki 3000 liumenų.

 • LED lemputės su IP-67 apsauga reiškia, kad nei vanduo, nei dulkės negali lengvai paveikti jūsų lemputės.

Ar rūko žibintai gali būti per ryškūs?

Ne, rūko žibintai negali būti per ryškūs. Reguliarus geresnio rūko žibinto ryškumas yra nuo 1 500 iki 2 000 liumenų.

Kuo skiriasi rūko žibintai ir priekiniai žibintai?

Standartiniai priekiniai žibintai gali atspindėti ore esančias rūko, sniego ar dulkių daleles. Tai gali sukelti akinimą ir apakinti vairuotojus, ateinančius iš priešingos pusės. Rūko žibintai buvo sukurti ypač naudoti esant pavojingai tirštam rūkui, sniegui ar stipriam lietui ir neatspindi kaip priekiniai žibintai. Šie rūko žibintai yra visiškai atskiri vienetai nuo tolimųjų ir artimųjų šviesų žibintų.

Ar mėlynos aureolės žiburiai yra neteisėti?

Atsakymas į šį klausimą dažniausiai priklauso nuo valstybės, kurioje vairuojate. Pagal Tenesio kodekso anotuotą 55–9–402 punkto d papunktį, dauguma spalvotų žibintų buvo neteisėti visoje valstijoje. Tačiau bendras atsakymas yra, jei jūsų aureolės žiburiai atrodo mėlyni, bet iš tikrųjų skleidžia baltą spalvą, tai nebus neteisėta.

Ar galiu nuolat naudoti rūko žibintus?

Ne. Rūko žibintus leidžiama naudoti tik esant blogam matomumui. Negalite visą laiką naudoti rūko žibintų, nes tai gali sukelti problemų kitiems vairuotojams.

Ar gintaro rūko žibintai geriau nei balti?

Gintaras yra „selektyvios geltonos“ atspalvis, kurio bangos ilgis yra ilgesnis ir patogus akims. Gintariniai rūko žibintai yra geresni nei balti rūko žibintai, nes jų geresnės matomumo sąlygos ir mažiau ryški reakcija.

Ar turėčiau naudoti rūko žibintus esant stipriam lietui?

Taip, esant stipriam lietui, turėtumėte naudoti rūko žibintus, nes jie suteikia geresnį matomumą nei tolimųjų ir artimųjų šviesų žibintai. Tolimosios ir artimosios šviesos kritulių metu sukelia akinimą, kuris gali apakinti kitus vairuotojus ir sukelti rimtą avariją. Kad rūko žibintai geriau matytų kelią priešais save esant tokiam blogai matomam orui!

Kaip toli turėtų šviesti rūko žibintai?

Rūko žibintai neturėtų šviesti daugiau kaip 10 pėdų priešais jus. Turite išjungti rūko žibintus, kai tik pagerėja matomumo būklė ir matote daugiau nei 100 metrų priešais save. Tačiau rūko žibintai neturėtų liesti žemės ir būti nukreipti į maždaug 12–18 colių aukštį virš žemės.

Ar violetinės šviesos yra neteisėtos?

Dauguma valstijų įstatymų numato, kad vienintelės transporto priemonės priekyje leidžiamos rūko žibintų spalvos yra baltos, geltonos ir gintaro spalvos. Jei jūsų rūko žiburys atrodo purpurinis, bet skleidžia baltą šviesą, tai yra legalu. Tačiau jei jis skleidžia purpurinę šviesą, jis bus neteisėtas daugumoje valstybių.

Ar rūko žibintai gali apakinti kitus vairuotojus?

Techniškai kalbant, tinkamai valdant rūko žibintai negali apakinti kitų vairuotojų. Manoma, kad jie sutelkti ties rūko linija (dešinėje) ir brūkšniuota vidurio linija kairėje, ne daugiau kaip 10 pėdų priešais automobilį.

Kokie yra pavojai naudojant galinius rūko žibintus esant aiškioms oro sąlygoms, ypač naktį?

JK pagal 1989 m. Kelių transporto priemonių apšvietimo taisyklių 236 taisyklę, kai pagerėja matomumas, turite išjungti rūko žibintus. Jei galinius rūko žibintus naudosite aiškiomis oro sąlygomis, ypač naktį, apakinsite kitus vairuotojus kelyje ir galite sukelti rimtą eismo įvykį. Jei jums pasisekė, jūs tiesiog galų gale pažeisite įstatymą, o po to gausite brangų bilietą.

Kokios LED spalvos yra neteisėtos?

Baltos, geltonos ir gintaro spalvos rūko žibintai transporto priemonės priekyje yra legalūs daugelyje šalių. Visos kitos spalvos, išskyrus šias, mėlynos, violetinės, žalios spalvos įvardijimas yra neteisėtos daugumoje valstybių.

Ar rūko žibintai ir artimosios šviesos yra vienodos?

Ne. Rūko žibintai ir artimosios šviesos yra visiškai skirtingos lempos, naudojamos skirtingiems tikslams.

Kada neturėtumėte naudoti rūko žibintų?

Kai matomumo diapazonas viršija 100 metrų priešais jus, turėtumėte išjungti rūko žibintus. Be to, neturėtumėte naudoti rūko žibintų ryškią saulėtą dieną arba esant giedram orui naktį.