Tr. Rgs 18th, 2024

Pasirūpinkite sudėtimi
Kompoziciją galite prisiminti iš vidurinės mokyklos dailės pamokų. Kiekviename dizaine yra vienas kito atžvilgiu išdėstytų elementų, kurie sudaro bendrą kompoziciją. Geras dizainas – tai kompozicija.

Marškinėlių dizaino patarimas Nr. 4 – pasirūpinkite kompozicija.
Mišelis iš „Production” dėvi marškinėlius su gerai sukurta kompozicija ir juokiasi iš kito Mišelio, dėvinčio prastai sukurtą kompoziciją.
Galbūt manote, kad patraukli kompozicija yra subjektyvus dalykas, tačiau laikantis kelių pagrindinių taisyklių galima patobulinti dizainą. Kaip sakoma, pirmiausia išmokite taisykles, tada jas laužykite. Jei norite išmokti tobulinti kompozicijos žaidimą, internete yra daug šaltinių.

Kairėje – gerai suprojektuota kompozicija. Dešinėje – nelabai.
Tipiškos klaidos – per dideli atstumai tarp elementų arba jų susikaupimas. Kartais visas dizainas gali būti nesubalansuotas, todėl žvilgsnis krypsta ne ten, kur reikia. Arba, jei esate ypač neatsargūs, šriftas skaitomas netinkama tvarka ir sugadina žinutę.

Nesidžiaukite… susirūpinkite.
Apsirikite. Galbūt reikėjo šiek tiek susirūpinti.

Išvada: jei dirbate su įvairiais elementais, į kompoziciją įdėkite šiek tiek laiko ir pastangų. Išbandykite kelis skirtingus išdėstymus ir juos palyginkite. Paklauskite draugo, ką jis mano. Pirmiausia susirūpinkite, o vėliau galėsite pasidžiaugti.

Profesionalų patarimas: Kompozicija
Pažvelkite į savo dizainą „šviežiomis akimis”. Padarykite ilgą pertrauką ir vėl prie jo grįžkite. Tai ypač naudinga daryti, jei užstrigote, nusivylėte arba sukūrėte kelias versijas, tarp kurių reikia apsispręsti. Dažnai pažvelgę į jį vėliau – o dar geriau kitą dieną – šviežiomis akimis, iš karto galite susidaryti įspūdį, ką keisti arba kurį iš jų pasirinkti.

5. Užtikrinkite vaizdo kokybę
Viena dažniausių problemų, susijusių su klientų pateiktomis meno bylomis, yra ta, kad vaizdai yra „mažos raiškos”. Tai reiškia, kad juose nepakanka pikselių informacijos, kad galėtume užtikrinti gerą spausdinimo kokybę ir detales.

Geriausia, jei viso dydžio vaizdai būtų 200 dpi arba didesni. Geriausia – iki 300 dpi. Iš interneto gauti vaizdai paprastai yra 72 dpi, o ne tokio dydžio, koks bus spausdinamas.

Kita mažos raiškos vaizdų problema – dėl suspaudimo matomi artefaktai. Nepamirškite, kad atspausdintas vaizdas bus tik toks aiškus, koks yra pradinis vaizdas, todėl labai svarbu pradėti nuo aukštos kokybės vaizdo.

Marškinėlių dizaino patarimas Nr. 5 – Užtikrinkite vaizdo kokybę.
Džeimsas džiaugiasi gražiu švariu atspaudu, gautu iš aukštos kokybės meno failo, o kitas Džeimsas stebisi, kas atsitiko su jo.
Kad rezultatai būtų geriausi, nuotraukas nuskaitykite didele raiška. Jei tai kopija, kurios dydis buvo pakeistas arba išsaugotas iš naujo, pabandykite rasti originalą. Jei viskas, ką turite, yra žemos kokybės ir tai sunku ištaisyti, viena iš galimybių – taikyti sugadinimo efektą, kad atrodytų, jog nuotrauka sugadinta tyčia.