Pn. Lie 19th, 2024

Citata:

Iš pradžių paskelbė ScullyD
Peržiūrėti įrašą

Jūs sakote, kad Joe Achillies yra tikroviškesnis POV, palyginti su rašytine Jethro Bovingtono apžvalga? Jethro jau 20 metų rašo automobilių apžvalgas, o Joe Achilliesas yra limuzinų vairuotojas, turintis „YouTube“ kanalą. Tai panašu į Jake’o Paulo palyginimą su tikru boksininku.

Citata:

Iš pradžių paskelbė DDD31
Peržiūrėti įrašą

Maža to, Joe Achilliesas yra didžiulis BMW gerbėjas ir niekada nemačiau jo kritikuojančio BMW, todėl jo atsiliepimus visada vertinu su didžiuliu druskos grūdeliu.

Manau, kad vis dar skeptiškai žiūriu į daugumą atsiliepimų, jei skaitau atmintis, vaikinai, kurių nuomonę aš tikrai vertinu, yra Stephenas Sutcliffe’as, Henry Catchpole’as, kurių minčių aš dar negirdėjau, ir galbūt Chrisas Harrisas, kurio nuomonė man kurį laiką buvo labai tvirta, bet man atrodo, kad šiomis dienomis jis gali pasiimti ar palikti automobilius. Laukiu dar kelių nuomonių, bet vis tiek apie tvorą, jei automobilis vertas brangesnės kainos, už ką gausite LCI su teisingomis specifikacijomis ir pan. .
Be to, norėčiau tik paminėti, kad Joe paprastai pateikia paleidimą ar du laiko nustatymo tikslais, ir jis turėjo 2,99–60 mylių per valandą LCI, todėl norėčiau, kad jis tai padarytų CS palyginimui?


Paskutinį kartą redagavo Simonas H; Vakar 11:24 val..