Tr. Rgs 18th, 2024

Paprasti marškinėliai yra paprasčiausias vyriškas drabužis. Kaip minėjome, tai vienspalviai marškinėliai, kurie patikimai dera beveik su viskuo.Tai neįpareigojantis ir kietas įvaizdis, o būtent tokio ir siekiate. Juos taip pat galite derinti su bomberio tipo striukėmis, džinsinėmis striukėmis ar megztiniais, jei reikia. Prie paprastų marškinėlių taip pat galima derinti daugybę batų – nuo laisvalaikio sportbačių iki odinių batų ir bet ko kito. Bėgimo bateliai gali būti tinkami, bet tik tuo atveju, jei mėgstate atleisure stilių. Tik įsitikinkite, kad jie gražiai prigludę, o ne aptempti.

 

Marškinėlių istorija

Marškinėliai – tai marškinėlių tipo marškinėliai, pavadinti pagal „T” formos viršutinę kūno dalį. T formos drabužiai buvo dėvimi šimtmečius, dėvėti ankstyvojoje istorijoje ir paprastai vadinti tunikomis, o šiuolaikiniai marškinėliai pirmą kartą atsirado kaip „bakalauro” apatiniai marškiniai – XX a. pradžioje vyriškų naktinių drabužių alternatyva be sagų. XX a. pradžioje ir viduryje marškinėliai vis dar buvo dėvimi kaip apatiniai marškiniai, tačiau pamažu buvo pripažįstami ir kaip savarankiški marškiniai, kuriuos dažniausiai dėvėjo jūreiviai ar jūrų pėstininkai, nenorėję gadinti savo uniforminių švarkų ypač karštomis ar drėgnomis sąlygomis.

Po Antrojo pasaulinio karo karinio jūrų laivyno vyrai marškinėlius su apatiniais marškinėliais dėvėjo su uniforminėmis kelnėmis, todėl marškinėliai dar labiau išpopuliarėjo ir tapo priimtini kaip savarankiškas mados elementas, o ne kaip apatinis drabužis. Netrukus po to marškinėliai išpopuliarėjo populiariuose filmuose, taip dar labiau įtvirtindami savo vietą popkultūroje ir mados sferoje.

Kaip sukurti marškinėlių stilių

Marškinėliai yra pagrindinis kiekvieno žmogaus spintos elementas ištisus metus. Jie yra puikus apatinis sluoksnis vėsesniais mėnesiais, o lengvas, orui pralaidus audinys puikiai tinka šiltesnėms dienoms saulėje. Juos galima įvairiai sluoksniuoti, o priklausomai nuo progos juos galima lengvai pasipuošti arba pasimatuoti.Spalvoti marškinėliai – puikus būdas drąsiai pabrėžti savo įvaizdį. Priklausomai nuo spalvos priklausys, ar marškinėlius vilkėsite oficialesnėmis, ar laisvalaikio progomis.

Šiltesniais mėnesiais šviesesnės spalvos marškinėliai gali būti smagus drabužis savaitgalį apsiperkant maisto prekių parduotuvėje ar net stebint šeštadieninį vaikų sportą. Kita vertus, vienspalvius juodos, baltos ar kitų panašių atspalvių marškinėlius galima dėvėti oficialesnėje ar profesionalesnėje aplinkoje, be to, juos puikiai galima sluoksniuoti su kitais spalvingais drabužiais.

Marškinėliai taip pat gali būti grafinio dizaino ir raštų, pavyzdžiui, dryžių. Tokio tipo marškinėliai puikiai tinka laisvalaikiui, o dėl jų ryškumo ir išskirtinumo būtinai derinkite juos prie neutralios spalvos kelnių, nes dėl kontrastingų spalvų aprangos galite atrodyti pernelyg laisvai.

Šortai

Šortai kartu su pagrindiniais marškinėliais yra pagrindiniai šilto oro drabužiai. Šis derinys užtikrina vėsą ir patogumą, bet kartu ir stiliaus be pastangų pojūtį. Kadangi marškinėliai, palyginti su polo marškinėliais ar marškinėliais su sagomis, yra laisvesni, stenkitės marškinėlių neužsagstyti. Laikykite marškinėlius atsipalaidavusius ir segančius tik ant klubų, virš šortų juosmens.