G42 2 serijos gamybos pradžia! Pirmasis padalinys išeina iš linijos San Luis Potosi

G42 2 serijos gamybos pradžia! Pirmasis padalinys išeina iš linijos San Luis Potosi

BIMMERPOSTAS

Gimė Meksikoje! Pirmasis BMW 2 serijos kupė agregatas gaminamas San Luis Potosi mieste

+++ Naujas 2 serijos kupė bus gaminamas tik Meksikoje, skirtas pasaulinei rinkai. +++ Papildomos 125 milijonų JAV dolerių investicijos į San Luis Potos gamyklą. +++

San Luis Potosi, Meksika- BMW grupės gamykla San Luis Potosi mieste pradėjo naujo BMW 2 serijos kupė gamybą. Naujas didelio galingumo sportinis kompaktas yra pirmasis prekės ženklo pristatymas visiškai įvykdytas ir pradėtas eksploatuoti Meksikoje.

San Luis Potosi gamykla yra naujausia įmonės pasauliniame gamybos tinkle. Gamykla buvo suprojektuota ir pagaminta taip, kad ją būtų galima lengvai pritaikyti įvairių modelių gamybai. Vos per dvejus metus, kai gamykla pradėjo gaminti, ji patobulino veiklą, įtraukdama įkraunamų hibridinių elektrinių transporto priemonių gamybą ir išplėsdama platinimą, kad apimtų visą pasaulį. Papildomai investuojant 125 milijonus dolerių, įrenginiai buvo patobulinti, kad ši antroji transporto priemonė būtų įtraukta į jos gamybos liniją.

Haraldas Gottsche, „BMW Group Plant San Luis Potosi“ prezidentas ir generalinis direktorius, pakomentavo: „Praėjus dvejiems metams nuo veiklos pradžios, mūsų gamykla į savo gamybos liniją įtraukia naują modelį. Tai buvo įmanoma dėl didelio San Luis Potosi komandos talento. Didžiuojamės galėdami išskirtinai surinkti šią transporto priemonę Meksikoje pasaulinei rinkai. Su naujuoju 2 serijos perversmu parodysime milžiniškus šioje šalyje esančius pajėgumus. Esu įsitikinęs, kad tai bus pirmasis iš daugelio kitų sėkmingų startų “.

Milanas Nedeljkovičius, „BMW AG“ valdybos narys, atsakingas už gamybą, sakė: „BMW grupės gamykla San Luis Potosi mieste remiasi pasaulinio gamybos tinklo patirtimi ir geriausia praktika. Kaip naujausias tinklo papildymas, jis turi naudos iš naujausių novatoriškų ir labai efektyvių technologijų, kurios taip pat prisidėjo prie to, kad jis tapo viena tvariausių įmonės gamybos vietų. Dėl savo lanksčios gamybos sistemos ir aukštos kvalifikacijos komandos mes galime vežti „Premium“ klasės automobilius iš Meksikos į visą pasaulį “.

Gimė Meksikoje pasaulinei rinkai

Naujasis BMW 2 serijos kupė yra transporto priemonė, orientuota į dinamišką meistriškumą. Jos atletišką ir rafinuotą liniją sumanė Jose Casas, meksikietis, kuris šiandien yra vyresnysis BMW grupės Miunchene išorės dizaineris.

Baigus projektavimo etapą, „BMW Group Development“ padalinys Vokietijoje kartu su gamybos planavimu San Luis Potosi mieste parengė naują modelį pristatymui Meksikoje.

Pirkimų skyrius nuo pat projekto pradžios taip pat atliko esminį vaidmenį atrenkant, plėtojant ir industrializuojant vietinius, regioninius ir pasaulinius tiekėjus.

Tiesioginės investicijos ir pritaikymas gamykloje

Dalis papildomų investicijų buvo skirta esamų objektų plėtrai ir papildomos įrangos, reikalingos naujam modeliui surinkti, įsigijimui. Tai apėmė 82 naujų robotų įdiegimą „Body Shop“ parduotuvėje, o esamiems robotams reikėjo naujo programavimo, kad jie galėtų valdyti skirtingos geometrijos detales, o kartu suvirinti, kniedyti ir varžtais sujungti protingą medžiagų mišinį ( plieno, didelio stiprumo plieno ir aliuminio), todėl lengvas, tačiau labai standus kėbulas užtikrina saugumą, vairavimo dinamiką ir efektyvumą, kurio tikisi prekės ženklo klientai.

Kartu su medžiagų analizės komanda „Paint Shop“ dalyvavo dviejų naujų BMW 2 serijos kupė spalvų pristatyme; „Brooklyn Grey“ ir „Thundernight Metallic“. Pastaroji yra nauja BMW grupės spalva, skirta tik San Luis Potosi gamyklai.

Galiausiai, dalis investicijų buvo panaudota surinkimo zonos darbuotojams apmokyti dirbti su trumpesniu korpusu, turintį tik dvejas duris, todėl reikia kitokio požiūrio į tuos, kurie jau yra gamybos linijoje.

Bendrovė paskelbė, kad šio modelio komercializacija planuojama vėliau šiais metais Šiaurės Amerikoje ir 2022 metų pradžioje Europoje.

Pavadinimas: P90434700_lowRes_born-in-Mexico-the-f.jpg Peržiūros: 4257 Dydis: 534.0 KB

Pavadinimas: P90434692_lowRes_born-in-Mexico-the-f.jpg Peržiūros: 4264 Dydis: 992.5 KB

Pavadinimas: P90434696_lowRes_born-in-Mexico-the-f.jpg Peržiūros: 4280 Dydis: 763.5 KB

Pavadinimas: P90434695_lowRes_born-in-Mexico-the-f.jpg Peržiūros: 4193 Dydis: 811.1 KB

Pavadinimas: P90434694_lowRes_born-in-Mexico-the-f.jpg Peržiūros: 4211 Dydis: 906.8 KB

Pavadinimas: P90434698_lowRes_born-in-Mexico-the-f.jpg Peržiūros: 4172 Dydis: 884.8 KB

Pavadinimas: P90434449_lowRes_bmw-group-plant-san-.jpg Peržiūros: 4141 Dydis: 785.4 KB

Pavadinimas: P90434699_lowRes_born-in-Mexico-the-f.jpg Peržiūros: 4130 Dydis: 909.8 KB