BMW yra didžiausias JAV automobilių eksportuotojas pagal vertę 7 metus iš eilės

Eksporto vertė iš Pietų Karolinos augalų sumų daugiau nei 8,9 mlrd. USD 2020 m.
Nepaisant gamybos nutraukimo, gamykla nustato naują aukštą šešių mėnesių gamybos laikotarpiui.

Spartanburgas, SC – 2021 m. Vasario 11 d… Septintus metus iš eilės „BMW Manufacturing“ pirmauja automobilių eksporto srityje pagal vertę, rodo JAV prekybos departamento paskelbti duomenys. „BMW Manufacturing“ per 2020 metus eksportavo 218 820 sportinio aktyvumo transporto priemonių ir kupė, kurių eksporto vertė viršijo 8,9 mlrd. USD. Spartanburge, Pietų Karolinoje, pagaminti BMW buvo eksportuojami per Čarlstono uostą, SC (daugiau nei 189 000 vienetų) ir per penkis kitus pietryčių uostus: Savaną, GA; Bransvikas, GA; Džeksonvilis, FL; Majamis, FL; ir Evergladesas, FL. Geležinkeliu taip pat buvo eksportuota daugiau nei 13 000 BMW.

Penkios geriausios „BMW Manufacturing“ eksporto šalys buvo Kinija (23,3% eksporto apimties), Vokietija (12,9%), Pietų Korėja (7,8%), Kanada (6%) ir Rusija (5,3%).

„Dar kartą pretenduoti į JAV automobilių eksporto aukščiausią vietą yra tiesioginis„ Plant Spartanburg “komandos atsidavimo ir atsidavimo sunkiais 2020-aisiais gamybos metais rezultatas“, – sakė „BMW Manufacturing“ prezidentas ir generalinis direktorius Knudtas Floras. „BMW didžiuojasi galėdamas prisidėti prie JAV prekybos balanso, nes mes ir toliau esame pirmaujanti aukščiausios klasės automobilių gamintoja pasaulyje“.

„Ilgalaikė ir sėkminga Pietų Karolinos partnerystė su BMW įrodo, kad augimo potencialas Pietų Karolinoje yra beribis“, – sakė gubernatorius Henry McMasteris. „Kai BMW septintus metus švenčia pirmaujančią poziciją automobilių eksporto srityje pagal vertę, žinome, kad mūsų verslui palankios aplinkos ir elitinės darbo jėgos dėka jie tik subraižė tai, ko gali pasiekti Pietų Karolinoje.“

„Kai BMW daugiau nei prieš 28 metus paskelbė apie sprendimą pradėti pirmąsias bendrovės Šiaurės Amerikos gamybos operacijas Pietų Karolinoje, tai buvo tikras Palmetto valstijos žaidimų keitiklis“, – sakė SC prekybos sekretorius Bobby Hittas. „Tai, kad mūsų valstybė išlieka pirmaujanti pagamintų keleivinių transporto priemonių pardavimo eksporto srityje, ypač sunkiais metais, atspindi neįtikėtiną BMW ir Pietų Karolinos įsipareigojimą ir partnerystę.“

„Daugiau nei 25 metus„ SC Ports “palaiko tvirtą partnerystę su„ BMW Manufacturing “, – sakė Jim Newsome,„ SC Ports “prezidentas ir generalinis direktorius. „BMW per Charleston uostą 70 procentų savo Pietų Karolinoje pagamintų transporto priemonių eksportuoja į daugiau nei 125 šalis. Mes didžiuojamės galėdami palaikyti šios pasaulinės klasės automobilių kompanijos laivybos poreikius ir tikimės, kad BMW toliau sėkmingai dirbs “.

Sunkūs, bet sėkmingi gamybos metai

Kaip ir visi automobilių gamintojai, „Plant Spartanburg“ gamyba nutrūko dėl koronaviruso pandemijos. Po penkių savaičių negaminimo laikotarpio asocijuoti darbuotojai grįžo į vieną pamainą gegužės 4 d. Nustačius naujas sveikatos gaires ir procedūras, gamyba pamažu augo, nes tiekimo grandinė stabilizavosi ir klientai grįžo vasarą. Per pastaruosius šešis metų mėnesius „Plant Spartanburg“ pagamino beveik 218 000 BMW – tai rekordas per šešis mėnesius per gamyklos istoriją. Iš viso gamykla pagamino 361 365 transporto priemonių per visus 2020 metus.

Dviejų populiariausių gamyklos transporto priemonių papildomi hibridiniai elektriniai variantai pasiekė gamybos rekordus 2020 m. „BMW X3 xDrive30e“ (22 964 vnt.) Ir „BMW X5 xDrive45e“ (24 248 vnt.) Iš dalies pasiekė visų laikų aukštumas iš dalies dėl 2019 m. akumuliatorių surinkimo salės išplėtimas. Šie 47 212 elektrifikuoti BMW praėjusiais metais sudarė 13 proc. Visos gamyklos produkcijos. „BMW“ nuo 2015 metų surinko elektrifikuotų transporto priemonių akumuliatorius, todėl „BMW Group“ tapo elektromobilių pradininku JAV.

Šiuo metu „BMW Manufacturing“ kiekvieną dieną gamina apie 1500 transporto priemonių, daugiau nei du trečdalius savo modelių eksportuoja į 125 pasaulines rinkas. Modelių portfelyje yra penki geriausiai parduodami „BMW X“ modeliai, keturi „Motorsport X“ modeliai ir du papildomi hibridiniai elektriniai „X“ modeliai. Gamyklos gamybos pajėgumai siekia iki 450 000 transporto priemonių ir joje dirba daugiau nei 11 000 žmonių.

Pavadinimas: 24FRP0079_crop.jpg Peržiūros: 1441 Dydis: 590,8 KB