Tr. Vas 21st, 2024

BIMMERPOST

Sunku prisiminti prieštaringesnę įžangą nei gavo „G8x“. Nors spaudos nuotraukos nustebino žmones, įskaitant ir mus pačius, mes laikėmės savo išlygų, kol pamatėme tai asmeniškai, išlaikydami tikėjimą, kad „BMW“ M padalinys pateiks.

Mes buvome atviri spalvoms tiek išorėje, tiek interjere, vienintelės mūsų nuostatos buvo, kad jis turėtų keturias duris ir tris pedalus. Taigi, kai atsirado galimybė gauti „Brooklyn Gray“ per juodą, rankinis G80, mes šokome ant jo.

BG turi gražų metalinį dribsnį, kurio negalima išversti į nuotraukas. Asmenyje tai tikrai pabrėžia ir keičia tonus, priklausomai nuo apšvietimo sąlygų. Dėl tokio epinio interjero, koks yra anglies kibirai, galvoje sklando keletas idėjų dėl interjero ir mums būtų blogai juos pašalinus iš automobilio, todėl nieko nepraradome su pagrindiniais (kurie yra nepaprastai patogūs! )

Maždaug po 150 labai įspūdingas mylių, pirmoji darbo tvarka yra išplėšti kai kuriuos komponentus moksliniams tyrimams ir plėtrai. Atnaujinsime šią temą su visa jos pažanga. Dėkojame, kad užsiregistravote ir stebėkite daugiau!

Praėjusį savaitgalį automobilį perdavėme vietiniams automobiliams ir kavai, kur sulaukė daug teigiamų atsiliepimų iš visų automobilių grupių žmonių, kurie jį matė pirmą kartą.

Ir šalia mano E90