Tr. Vas 21st, 2024

Citata:

Iš pradžių paskelbė BRIGM3
Peržiūrėti įrašą
Ne tokia nuosekli? Kaip naujas „Frozen PB G80“ savininkas galiu jus patikinti, kad gamykloje užšaldyti dažai yra beveik tobuli. Dažų blizgesio negalėsite pakartoti matiniu PPF.

Jūs nusprendėte PPF savo automobilį, šaunus sandoris. Jūs neturite to niekam pateisinti, ypač ne pateikdami juokingus komentarus. Taip, manau, kad ir jūsų automobilis atrodo puikiai.

Lengva … Nereikia įsižeisti dėl kažkieno nuomonės ar nuomonės.
Sutinku, kad šaldyta oem atrodo geriau, salone. Klausimas yra tas, kad ten, kur gyvenu, dar neteko pamatyti užšalusio juodo automobilio (įskaitant benziną), kuris atrodytų mėtinis. Aš visada matau keletą rūpimų sričių, dėl kurių spalva atrodo „nenuosekli“ (viskas, ką norėjau pasakyti). Tikrai tai priklauso nuo savininko sugebėjimų ir žinių apie automobilio priežiūrą, tačiau tai yra jų gynyba, kai turite kelių, kurie yra užpustyti smėliu, žvyru ir sūdyti, tada į mišinį įpilkite sniego. Užšalę dažai yra prieš jį.
Jei gyvenčiau Teksase, greičiausiai nepagalvosiu, kaip OEM užšaldyti, bet čia, Kanadoje, neketinau gauti šaldyto OEM, kad apvyniotų jį „xpel“ (būtina), kad žinojau, jog tai tikra.
Nekantrauju palyginti asmeniškai abu, tikiuosi, kad galėsiu rasti netoliese ir galime atlikti faktinį palyginimą.