Pn. Lie 19th, 2024

BIMMERPOST
„Fi EXHAUST G22 M440i Coupe Valvetronic CatBack“ sistema ir lietvamzdis

Naujasis 2-osios 4 serijos 4 serijos „M440i Coupe“ gauna naujus dainuojančius vamzdžius, kad pažadintų 3,0 litro turbokompresoriaus B58 variklį. Pažangios dažnio išmetimo sistemos teikia geriausias abiejų pasaulių galimybes. Tai puiki išmetimo sistema tiems, kurie nori pasiplaukioti patogiai ir vienu mygtuko paspaudimu patirti sportinio automobilio rezonansą ir „Fi EXHAUST“ parašo dažnį.

„Fi EXHAUST“ buvo kruopščiai išbandytas, kad būtų užtikrintas didžiausias našumas ir optimalus garso dažnis. Išmetamosios dujos yra pagamintos iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno medžiagos, meistriškai detalios ir baigtos naudojant TIG suvirinimą, užtikrinant aukštos kokybės ir švarias siūles.

Kai vožtuvai yra uždaryti, išmetamosios dujos išleidžiamos per duslintuvą, todėl yra žemo profilio patogi pavara. Kai vožtuvai yra visiškai atidaryti, kad būtų užtikrintas maksimalus srautas ir našumas, sukuriamas egzotiškas tonas, intensyvus sportinio automobilio garsas su firminiu Fi EXHAUST dažniu.

„Fi“ vartotojai gali reguliuoti norimą garso garsumą nuo tylaus komforto iki sportiško agresyvumo, naudodami OEM sportinį mygtuką. Sporto režimu atidaromi vožtuvai, kurie pagerina išmetamųjų dujų srautą, padidina garso garsumą ir padidina išmetamųjų dujų natą.

„Fi“ vartotojai, naudodamiesi pažangiausia „Fi Pro“ valdymo sistema, taip pat gali patirti mūsų energingą išmetamųjų garsų garsą. Mūsų sportiškas 2 mygtukų stiliaus nuotolinio valdymo pultas yra lengvas, ergonomiškas ir siūlo intuityvų būdą perjungti „Street“ ir „Race“ garso profilius. Dizainas yra lygus ir suteikia gerą sukibimą, o aliuminio lydinio žiedą galima pritaikyti 14 skirtingų spalvų arba perjungti į suklastotus anglies žiedus su unikalia marmurine tekstūra.

Toliau suasmeninkite naudodami „Fi Pro“ programą, kurią galite įsigyti tiek „App Store“, tiek „Google Play“. Ieškokite „Fi EXHAUST Pro“, norėdami atsisiųsti ir stebėti realaus laiko vožtuvo būseną naudodami intuityvią ir patogią vartotojo sąsają. Priskirkite automatinio režimo nuostatas pagal RPM / Speed ​​/ Turbo Boost. Kai bus įjungtas automatinis režimas, sistema protingai atidarys vožtuvus, priklausomai nuo automatinio režimo metodo, ir nustatys duomenų vienetus, pvz., 3000 RPM.

„Fi Pro“ valdymo sistema taip pat sprendžia CEL problemą pakeitus antrinės rinkos išmetamosiomis dujomis. Paleidus variklį, „Fi“ vartotojai gali įjungti automatinio nuskaitymo funkciją, kad akimirksniu nuskaitytų ir ištrintų bet kokią CEL, susijusią su katalizatoriumi. Šią funkciją galima suaktyvinti „Fi Pro App“ ir ji yra prieinama pasirinktuose automobilių modeliuose. Rankinis derinimas taip pat galimas, norint pašalinti nepageidaujamą CEL, susijusį su katalizatoriumi.

„BMW G22 M440i Coupe“ funkcijos:

 • Pilna turboback valvetronic išmetimo sistema, apimanti priekinį vamzdį, vidurinį vamzdį, valvetronic duslintuvą ir lietvamzdį.
 • 3 išleidimo vamzdžių variantai išmetamųjų dujų srautui ir garsui reguliuoti: Itin didelio srauto be katės (su OPF), „Racing 100 Cell“ ir „Sport 200“ elementų lietvamzdžiai.
 • „Fi EXHAUST“ vožtuvų režimai suderinami su „BMW“ OEM sportiniu mygtuku.
 • Pagaminta iš aukštos kokybės T304 nerūdijančio plieno.
 • Ekspertų TIG suvirinimo būdai.
 • Svorio sumažinimas, palyginti su OEM / atsargų išmetimo sistema.
 • „Comfort“ / „Sport“ išmetamųjų garsų profiliai.
 • Griežtai sureguliuotas išmetimo garso dažnis.
 • Arklio galios padidėjimas ir žemas nugaros slėgis.
 • Garantuotas tvirtinamas varžtas, naudojant tiksliai sukonstruotą dizainą.
 • Suderinamas su OEM išmetimo antgalių išleidimo angomis.
 • Pažangus ECU išmetimo valdymo vožtuvas su pažangiu valdikliu ir mobiliosios APP funkcijų atnaujinimu
 • Galimas nuotolinis valdymas ir „Mobile APP“ „iOS“ ir „Android“ įrenginiuose (nebūtina).
 • Galima tiek OPF, tiek NON-OPF transporto priemonėms.
 • Taip pat galima įsigyti BMW G22 420i / 430i modeliams.

„Fi EXHAUST“ taip pat galima įsigyti BMW G22 420i / 430i modeliuose, siekiant pagerinti B48 variklio garsą.

„BMW G22 M440i Coupe“ montuojamas su „Fi EXHAUST valvetronic catback“, be kačių lietvamzdžiu ir keturračiais antgaliais su anglies pluoštu.

„BMW G22 420i / 430i Coupe“ sumontuotas su „Fi EXHAUST valvetronic catback“ ir dvigubais antgaliais su anglies pluoštu.