Pn. Bir 14th, 2024

Tiek žaislų bendrovės, tiek vartotojai dažnai nepastebi, kaip svarbu išvalyti sekso žaislą po naudojimo. Prie sekso žaislų dažnai nepateikiamos instrukcijos, kaip juos valyti, tačiau tai yra vienas svarbiausių naudojimosi žaislu būdų.

Kodėl valyti savo sekso žaislą?

Sekso žaislai liečiasi su jautriausiomis mūsų kūno dalimis. Nors bakterijos šiose vietose dėl mūsų organizmo procesų yra sveikos, kai skysčiai liečiasi su vibratoriaus ar dildo medžiaga, bakterijų kiekis nebėra reguliuojamas.

Bjaurios bakterijos, įskaitant pienligę, gali greitai daugintis ant kieto ar akyto paviršiaus, o šių bakterijų pakartotinis patekimas į organizmą gali sukelti infekcijas jautriausiose vietose. Dėl pirmiau minėtų priežasčių svarbu po kiekvieno naudojimo išvalyti sekso žaisliuką. Kad seansų metu neplistų nemalonios bakterijos, žaisliuką reikėtų išvalyti po analinio naudojimo (prieš naudojant į kitą angą) ir prieš naudojant ant partnerio.

Turėtumėte investuoti į antibakterinį valiklį, kad pašalintumėte skysčius ir mikrobus nuo savo žaislo. Šie valikliai yra pakankamai stiprūs, kad sunaikintų bakterijas, bet pakankamai švelnūs, kad juos galėtumėte naudoti po kiekvieno žaislo seanso. Reikėtų valyti visus žaislus, net ir tuos, kurie tiesiogiai nesiliečia su skysčiais arba naudojami burnoje.

Sekso žaislų valiklį reikėtų užpurkšti ant žaislo ir švelniai nušluostyti šluoste, kad pašalintumėte bet kokius likučius; tada juos reikėtų palikti išdžiūti.

Vibratorius ir vibratorius taip pat galima valyti šiltu vandeniu ir muilu (pageidautina antibakteriniu muilu), tačiau nepamirškite, kur žaislai bus naudojami, ir į tai atsižvelkite rinkdamiesi muilą. Sekso žaislų valikliai turi subalansuotą pH, kuris netrikdo natūralios kūno harmonijos; tačiau kai kurie rankų muilai šio privalumo neturi, todėl po valymo žaislus reikėtų kruopščiai nuplauti.

Jei žaislas silikoninis, atidžiai perskaitykite instrukcijas, nes kai kuriuos iš jų galima dėti į verdantį vandenį arba indaplovę, kad būtų kruopščiai išvalyti.

Jei jūsų žaislas yra su baterijomis arba elektrinis, niekada nemerkite jo į vandenį, nes tai gali pakenkti tiek jam, tiek jums. Plaukite tekančiu vandeniu toliau nuo baterijos ar elektroninio skyriaus.