Pn. Lie 19th, 2024

Citata:

Iš pradžių paskelbė windtendo
Peržiūrėti įrašą

Kimo, kaip visada gerai atrodai! Man patinka, kaip kiekviena rato sąranka įgauna visiškai kitokį pojūtį.

Dėkoju! Sutiko visais atžvilgiais. Vienintelis dalykas, kuris iš tikrųjų pasikeitė, yra ratai ir tai visiškai kitokia išvaizda. Vis dėlto man patinka. Monobloko veiksmas tamsesnėje apdailoje, palyginti su 3-peice šou stiliumi, klasikinio sidabro/poliruoto apdailos.

Citata:

Iš pradžių paskelbė GTATX
Peržiūrėti įrašą

Aš nuėjau su bbs bronzos n love it.

Labai malonu! Bronzos nebuvo, kai iš pradžių juos užsisakėme. Galbūt būčiau nuėjęs su bronza, jei būtų. Taip pat bandė iš gamyklos gauti bbs aukso, tačiau vieta, kurioje jie pagaminti, nedaro aukso. Taigi pasirinktinė apdaila tapo sprendimu.

Citata:

Iš pradžių paskelbė Mattas@AUTOcouture
Peržiūrėti įrašą

Tai taip gražu. Šauniai padirbėta!

Ačiū pone! Jūs, žmonės, visada turite gražią konstrukciją, taip malonu girdėti komplimentą.

Citata:

Iš pradžių paskelbė Buvęs Stigas
Peržiūrėti įrašą

Žmogau, tu neįsivaizduoji, kaip aš stengiausi, kad BMW nudažytų mano CS tokia spalva. Bandyta kelis kartus. Kiekvieną kartą paneigta.

Tai būtų buvę blogai! Ironiška, bet galvojau apie tai, kad galbūt darysiu „Xpel“ slaptą pakeitimą, bet negaliu įsipareigoti. Man labiau patinka blizgesys nei satinas. Blizginkite visus daiktus.

Citata:

Iš pradžių paskelbė adeuelis
Peržiūrėti įrašą
Po poros mėnesių aš nejaučiu juodų grotelių ir M5 bagažinės ženklelio su Oksfordu. Nepakanka kontrasto.

Ar man būtų negerai, jei norėčiau uždėti užšaldytą bronzinį bagažinės ženklelį ir priekines groteles iš CS? Akivaizdu, kad nedėtų „CS“ ženklelio, bet ieško daugiau kontrasto ir mėgsta šaltą bronzą.

Šį vakarą gausite šviečiančio galinio žibinto nuotrauką.

Šiuo atžvilgiu sunku dirbti su Oksfordu. Viena iš priežasčių, kodėl man taip 50/50 ant lci uodegos. Aš išbandžiau „oem“ chromo apdailą, bet man to buvo per daug. Taigi mano sprendimas buvo juodas chromas ir anglies pluoštas. Jie abu atrodo vienodai su pilka spalva ir tai šiek tiek kontrastuoja su oksfordu. Dabar šiam žvilgsniui bagažinės ženklelis buvo pagamintas tos pačios spalvos, kaip ir „bbs“ ratai, balto aukso, kad būtų galima išbandyti šiek tiek kitaip.

Gal pabandyk juodą chromą. IND gali visas juostas chromuoti.