F95 X5M dažnio intelektuali išmetimo sistema ir garso įrašas

BIMMERPOSTAS

Prieš kelias dienas gavau @fiexhaust FI išmetimą, skirtą F95 Comp. Šioje temoje aprašysiu savo patirtį, pradedant nuo kasdienio sistemos naudojimo.

Aš pasiėmiau savo F95 sausio mėnesį ir iškart pastebėjau, kad „stock comp sport“ išmetimas palieka daug vaizduotės. Kiti siekė nuleisti automobilį (populiariausias modas), kiti siekė sureguliuoti (labai sunku su MDE užraktu ir garantijos problemomis), o kai kurie iš mūsų siekė išmetimo sistemos, kuri šią patirtį pakelia į kitą lygį. Nesupraskite manęs neteisingai, pagal savo tyrimus nuėjau „Fi Exhaust“ keliu. Yra ir kitų gerbiamų kūrinių, ir šiuo metu tai yra asmeninis buvimas, nes tai yra išsekimo melodija, panašiai kaip muzika, kuri turi savo pageidavimus.

Aš šukuosiu temas, „YouTube“ vaizdo įrašus ir apžvalgą. Nusprendžiau, kad FI yra ta melodija, kurią norėjau išgirsti, kai spaudžiu pedalą. Pradėjau bendrauti su įmone ir jie nurodė, kad dirba prie prototipo ir netrukus turės ką nors paruošti.

Balandžio pabaigoje, gegužės pradžioje, pardavėjas pranešė, kad yra pasiruošęs, ir iškart pasinaudojo galimybe išgirsti muziką, kurios aš troškau. Taigi aš užsakiau 2 sistemas (prisiminkite, kad kitoje temoje jums pasakiau, kad mano draugas nusipirko tą patį automobilį, nes jam patiko tai, ką matė).

Dėžes gaunu penktadienį, o kitą savaitgalį jos turėtų važiuoti automobiliu. Aš įrašiau vaizdo įrašus ir garso analizės failus akcijų automobiliui, kad galėčiau palyginti su FI sistema, kai ji įdiegta. Sekite naujienas. Pridedamos kelios anonso nuotraukos ir dar daugiau. [IMG][/IMG]

Padaryta????

Na, aš įdiegiau „catback FI“ išmetimo sistemą ir leiskite man pasakyti, kad žvėris dabar pabudo. Procesas buvo tikrai tiesus į priekį su vienu nedideliu nesklandumu, kurį paaiškinsiu vėliau. Chrisas Kuo iš FI išmetimo buvo labai naudingas. Turbūt uždaviau milijoną klausimų, prieš pasiimdamas įrankių rinkinį.

Išteklių pašalinimas: Aš pradėjau prarasti spaustukus tarp gamyklos išmetimo ir lietvamzdžių. Tada nuimkite vidurines vamzdžių pakabas, po to – galinį stabilizatorių ir paskutinį duslintuvo pakabą. Tada aš pakėliau atsargų išmetimą, naudodamas grindų lizdą, kad jis nesitrauktų ant grindų, ir patraukiau atgal. Prireikė raumenų, bet tai buvo įmanoma.

Paruošimas: Aš išėmiau išmetimo sklendės valdiklį nuo senojo ir pritvirtinau prie naujo. Be to, aš perkeliau išmetimo pakabas iš vienos sistemos į kitą.

„Catback FI“ išmetimo sistemos montavimas: Įdiegti naująją sistemą buvo nesudėtinga, nes ji yra dalimis. Pradėjau uždėti priekinius vamzdžius prie lietvamzdžių. Atkreipkite dėmesį, nes kairysis ir dešinysis nėra tas pats. Vairuotojo pusėje yra suvirinta dalis vamzdžio gale (keleivio – ne). Neveržiau spaustukų iki galo. Tada užmačiau vidurinius vamzdžius ir vėl neužveržiau spaustukų iki galo. Tada atėjo laikas pritvirtinti galinius vamzdžius, po to stumti duslintuvą. Toliau pritvirtinau vidurinio vamzdžio ir duslintuvo pakabas. Įsitikinau, kad viskas yra taip, kaip turėtų būti, tada pradėjau veržti visus spaustukus. Galiausiai įdėjau galinę stabilizavimo juostą. Patvirtinti patarimus ir juos suderinti buvo džiaugsmas. Prikabinau laidus prie išmetimo sklendžių valdiklio, užvedžiau automobilį, tada atjungiau laidus ir pakišau juos po šilumos skydais galinio buferio dangčio šonuose. Noriu, kad sklendės būtų atidarytos visą laiką.

Mėgaukitės šiais greitais vaizdo įrašais, kurie neatitinka teisingumo.

Sekite naujus FI be katėčių lietvamzdžius, turėtų būti pakeliui praėjusią savaitę ar mėnesį. Taip, aš žinau, kad turėjau įdiegti prieš išmetimą, bet norėjau padaryti viską, kad pasiekčiau norimą rezultatą. Nors katinas pakeitė šį važiavimą, bet aš noriu jį pakelti į kitą lygį. Aš pasiilgau savo 2017 m.

https://youtube.com/shorts/athDPGFeR-0?feature=share

https://youtube.com/shorts/upr-dzTm8NQ?feature=share

Praneškite man, jei turite klausimų, norite daugiau vaizdo įrašų ar nuotraukų.

Vaizdo įrašai privačioje automobilių stovėjimo aikštelėje su leidimu.