Tr. Vas 21st, 2024

  • „2021“ programa suteikia visišką prekės ženklo panardinimo patirtį, įskaitant profesionalų mokymą apie uždarus kursus, vietinius važiavimus gatvėje, statinių transporto priemonių ekspozicijas ir kitas demonstracijas.
  • Pirmieji visiškai elektriniai „BMW i4“ ir „BMW iX“ bus eksponuojami tam tikruose miestuose, leisdami lankytojams pirmiausia pažvelgti į naujoviškas technologijas, aukščiausios kokybės ir tvaraus dizaino susitikimus bei naujos kartos „eDrive“ jėgaines, kurias „BMW Ultimate Electric“. Vairavimo mašinos gali pasiūlyti.
  • BMW toliau laikosi visų CDC ir vietinių sveikatos nurodymų kiekviename mieste, kuriame lankosi „Ultimate Driving Experience“, užtikrindami saugią patirtį visiems dalyviams.

Woodcliff Lake, NJ? 2021 m. Birželio 16 d. „BMW“ tęsia „Ultimate Driving Experience“ turą 2021 m. Visoje JAV, saugiai priimdamas BMW klientus, entuziastus ir gerbėjus, norėdamas gauti įtraukiančią ir įdomią BMW vairavimo patirtį. Šių metų turas išsiplėtė iki 22 visų sustojimų visoje JAV, pasižymėdamas įvairia skirtinga patirtimi įvairiuose BMW automobiliuose. Šių metų „Ultimate Vairavimo patirtis“ taip pat suteikia galimybę lankytojams pirmą kartą pamatyti pasirinktą kelionių stotelę pirmą kartą elektra varomais „BMW i4“ ir „BMW iX“.

Šių metų „Ultimate Vairavimo patirtis“ lankytojams patiks:

Autokrosas: jaudinanti vairavimo sesija su profesionaliais instruktoriais, pabrėžianti BMW važiavimo dinamiką, pažangias technologijas ir novatoriškas saugos funkcijas sudėtingame kurse. (18 ir daugiau metų)
Gatvės diskai: lankytojai gali išbandyti įvairias BMW transporto priemones bandomųjų važiavimų metu vietiniais keliais, įskaitant visiškai elektrinį „MINI Cooper SE“ pasirinktose kelionių stotelėse. (25 m. Ir vyresni)
PHEV patirtis: impulsą didinanti patirtis, lyginanti „BMW plug-in“ hibridinę elektrinę transporto priemonę su jos pagrindinio modelio atitikmeniu ir parodanti, kaip išsaugoma legendinė BMW transporto priemonės dinamika. (18 ir daugiau metų)
„M“ automobilių kontrolės klinika: pusės dienos mokomoji trasos vairavimo programa lankytojams, norintiems sužinoti dar daugiau apie naujausių BMW „M“ modelių galimybes (25 metų ir vyresni, 250 USD)
Rodyti transporto priemones:2021 m. naujiena, lankytojams bus rodomas statiškas BMW naujausių ir geriausių gaminių ekranas, įskaitant visus naujus M3, M4 ir M4 kabrioletus, M5 CS ir ?? pasirinktose rinkose ?? visiškai elektriniai i4 ir iX.

BMW ir toliau užtikrins visų „Ultimate Driving Experience“ lankytojų sveikatą ir saugą išlaikydama plataus masto sanitariją ir socialinį atstumą, jei taikoma, sėkmingai įgyvendinamą 2020 m. Kelionėje. Tai apima, bet neapsiribojant, bekontaktę registraciją ir registraciją, transporto priemonės dezinfekavimą tarp kiekvienos pavaros, mažesnio dydžio grupes ir, jei reikia, AAP paskirstymą.

Visą 2021 m. Balanso „BMW Ultimate Driving Experience“ tvarkaraštį ir daugiau informacijos apie programą rasite oficialioje BMW UDE svetainėje. Kita pagrindinė turo stotelė vyks Filadelfijoje, PA nuo birželio 17 d.? 2021 m., Piliečių banko parke. Kitos šių metų turo stotelės yra Čikaga, Atlanta, Denveris, San Franciskas, Los Andželas, San Diegas, Hiustonas, Niujorkas ir daugelis kitų.

Daugiau informacijos apie pilną patirties programavimą, ekskursijų datas ir sveikatos / saugos protokolus rasite adresu driving.bmwusa.com.

Pavadinimas: 0Y7A1681.jpg Peržiūros: 735 Dydis: 384,3 KB

Pavadinimas: BMWUDE_TobayBeachSP-1-2.jpg Peržiūros: 714 Dydis: 1,54 MB

Pavadinimas: BMWUDE_TobayBeachSP-10.jpg Peržiūros: 708 Dydis: 1.18 MB

Pavadinimas: BMWUDE_TobayBeachSP-130.jpg Peržiūros: 701 Dydis: 1,29 MB