Tr. Vas 21st, 2024

Nors dauguma žmonių pageidauja, kad porceliano spintelės ir bufetai stovėtų valgomajame, tai ne visada įmanoma, nes tokie namų baldai taip pat gerai atrodo ir svetainėje ar poilsio kambaryje. Baldų parduotuvėse galima rasti didžiulį vitrininių baldų pasirinkimą, nors įprasta pirkti iš savo rajono parduotuvės.

Žinoma, yra daug interneto svetainių, kuriose galima išsirinkti baldus iš visos šalies, tačiau geriausia, jei juos pamatysite salone, o ne rinksitės iš interneto svetainės nuotraukos. Svetainėse ir salonuose gali skirtis spalvos, o tai, kas nuostabiai atrodo internete, gali atrodyti taip pat gerai, kai pamatysite gyvai.

Štai keletas idėjų, kokių porceliano spintelių ir bufetų greičiausiai bus galima įsigyti jūsų baldų salone. Žiūrėdami porceliano spinteles internetu, įsitikinkite, kad žinote, į ką žiūrite. Daugelis jų būna sekcijų formos, todėl gražią porceliano spintelę, kurią matote, iš tikrųjų gali sudaryti porceliano spintelė, esanti ant bufeto pagrindo. Kiekviena iš jų parduodama atskirai, todėl turite atidžiai patikrinti, kad tai žinotumėte.

Spintelės ir bufetai

Šios spintelės dažnai skirtos statyti prie sienos, todėl jų galinė dalis gali būti apdirbta ne taip gerai kaip priekinė. Šiuo atveju svarbu patikrinti prekę salone, o ne spręsti apie spintelę pagal jos nuotrauką. Porceliano spintelės būna įvairių pavidalų, paprastai galite rinktis medinę nugarėlę arba veidrodinę nugarėlę. Kai kuriems žmonėms porceliano atspindys veidrodyje atrodo per daug, nors dėl to mažas kambarys gali atrodyti didesnis.

Liberty valgomojo Messina Estates porceliano spintelė yra 83 colių aukščio, 64 pločio ir 20 gylio, todėl tai yra reikšmingas baldas didesniam valgomajam ar vidutinio dydžio svetainei. Ją sudaro atskira porceliano spintelė ir bufetas, joje įrengtos stiklinės lentynos ir veidrodinė nugarėlė. Komplekte yra jutiklinis apšvietimas ant lentynos ir serverio bei du 18 colių skersmens lapai.

Kaip ir visus baldus, juos reikia pamatyti, kad suprastumėte, tačiau tai nuostabus baldas su gražiai išraižytomis akanto lapų detalėmis viršutiniame krašte virš stiklinių durelių. Jei norite tik bufeto, „Ashley” siūlo puikų pavyzdį – „Louden” valgomojo bufetą. Jis yra vos 40 colių aukščio ir 50 colių pločio, apdailintas faneruota kietmedžio mediena. Tai paprastas dizainas, tinkantis daugeliui dekoratyvinių stilių. Taip pat yra ir porceliano spintelė, jei jums jos reikia.

Valgomojo servizai

„Intercon” valgomojo kambario serveris yra 5 pėdų ilgio, 35 colių aukščio ir 17 colių gylio, jis gerai atrodo kaimiško stiliaus valgomajame ar virtuvėje. Jis pagamintas iš kaučiukmedžio ir apdailintas juoda arba balta spalva.

Britų salų serverį „America” galima naudoti kaip bufetą arba tiesiog laikyti indus ir pan. Jame yra du stalčiai ir durelės, taip pat vyno butelių ir vyno taurių laikiklis. Yra daug kitų serverių, ir dauguma jų dera prie kitų kolekcijos baldų. Tačiau jei ieškote tikrų namų interjero porceliano spintelių, bufetų ir credenzų, „Paula Deen” juos pristato.

„Paula Deen” spintelės ir bufetai

Paula Deen yra gerai žinoma iš savo televizijos laidų, o jos vardu pavadinti „Universal” gaminami baldai. Jos bufetas „Home Buffet” iš serijos „Steel Magnolia” turi papildomą lentyną ir gali būti pasirinktos įvairios apdailos spalvos. Ji taip pat siūlo 67 colių ilgio šeimininkės spintą „Hostess Credenza” su trimis durelėmis ir stalčiais. Taip pat galite įsigyti papildomą atvirą lentyną, tinkančią indams laikyti, bet taip pat tinkančią ir papuošalams, žvakėms ir pan.

Iš tikrųjų Paula Deen siūlo visą eilę įvairių tipų bufetų ir virtuvės bei valgomojo spintų. Mėgstamiausia spalva – balta, nors prireikus galima rinktis ir kitokią apdailą.

Rinkdamiesi porceliano spinteles ir bufetus valgomajam, įsitikinkite, kad suprantate, kokią erdvę turite. Daugeliui žmonių sunku įsivaizduoti, kaip salono baldas tiks jų namuose, ir dažnai pervertina savo kambario dydį. To išvengsite išmatavę matmenis ir atkreipę dėmesį į tai, kas dar yra laisva ir jau panaudota kitais baldais.

Dar geriau būtų pasinaudoti internetine kambario planuokle – rasite, kad daugelis baldų parduotuvių savo interneto svetainėse siūlo kambario planuoklę. Į planavimo programą galite įvesti savo kambario matmenis ir patalpinti sumažintas baldų miniatiūras, kad pamatytumėte, kaip viskas dera. Tai lygiai taip pat svarbu porceliano spintelėms ir bufetams, kaip ir bet kokiems kitiems namų baldams.