Pn. Lie 19th, 2024

BIMMERPOST

Na, o mes su žmona nusprendėme aplankyti šeimą Ajovoje per 4-ąjį savaitgalį, todėl praleidome keletą papildomų dienų ir važiavome iš AZ į IA ir atgal. Kelionę anksčiau esu padaręs keletą kartų, todėl tai buvo daugiau apie tiesiog nuvykimą, o ne regėjimą kelyje.

Apskritai labai patenkintas „X5MC“ visais kelionės aspektais. Šokiruodamas, aš buvau vidutiniškai 20mpg su kruizu 85–90 kelionės metu. Kiekviena kelionės atkarpa yra apie 1500 mylių (žr. Paveikslėlį žemiau kelionės atgal).

Komfortas: neturėjome jokių problemų ar neigiamų dalykų, susijusių su bendru kelionės patogumu. Sėdynės yra nuostabios, o masažas savotiškai pažadina kūną per tuos ilgus bėgimus. Keliaudami aukštyn likome vos įpusėję pusiaukelę ir pabudę neskubėjome baigti kelionės, todėl buvo lengva eiti. Grįždamas važiavau 18 val. tiesiai namo ir neturi kuo skųstis.

Tvarkymas / našumas: išskirtinis šiame skyriuje. Nieko kito, tik pagal poreikį galia, kai reikia, ir nuostabi patirtis su tokiu gerai pasodintu visureigiu.

DAPP: Tai panaudojo beveik visą kelionę tiek ten, tiek atgal. Sunkiai pasitikiu automatinio vairavimo funkcijomis, tačiau nusprendžiau tai išbandyti. Pasakysiu, kad man be galo patiko. Jūs vis tiek turite atkreipti dėmesį, tačiau rankos ir rankos ramiai ilsisi nelaikant vairo. Greičio kontrolė yra nuostabi ir veikia labai gerai, neleido jaustis nekantri ir nenorėjau skubėti aplink kitus. Apskritai tik tie dalykai, dėl kurių jaučiau nerimą, buvo statybų zonos, o kai užklupome lietus, aš perėmiau.

Įdėkite vanago nuotrauką, kurią mačiau pakeliui pasislėpęs medyje. (Manau, kad tai vanagas)