Trumpalaikė automobilio nuoma

Visuomet ieškote paprasto, greito ir protingo sprendimo? Trumpalaikė automobilio nuoma – kaip tik tai, ko Jums reikia! Pasirinkite norimą mašinos modelį ir keliaukite bei tvarkykite darbinius reikalus be jokių rūpesčių. Mūsų siūlomi automobiliai atitiks net paties išrankiausio kliento skonį. Dideli ir maži, ekonomiški ir prabangūs, sportiniai ir šeiminiai, ryškiaspalviai ir nekrintantys į akis – rinkitės tai, kas Jums patinka ir tinka labiausiai. Nevaržykite savęs – tereikia ateiti, išsirinkti ir keliauti. Be to, trumpalaikė automobilio nuoma – tai puiki išeitis, kai reikia sutvarkyti keletą darbinių reikalų ar pasiūlyti patogią mašiną iš kito miesto atvykusiam kolegai. Tai greitas ir patikimas sprendimas, kuris neleis nutrūkti Jūsų suplanuotų darbų virtinei, kad ir kas gyvenime nutiktų. Nerizikuokite nei savo verslu, nei susikurtu gerove. Trumpalaikė automobilio nuoma – tai ir jokio galvos skausmo dėl techninių gedimų ar baigusios galioti draudimo sutarties. Perkelkite visus šiuos rūpesčius ant mūsų pečių ir mes prižadame juos išspręsti. Mūsų automobiliai – techniškai tvarkingi ir nuolat prižiūrimi, todėl keliaudami jais jausitės saugūs ir mėgausitės kelionės malonumais arba operatyviai spręsite darbinius klausimus.

Juk tvankią dieną kiurksoti spūstyje smagiau, kai sėdite vėsiame mašinos salone klausydamiesi savo mėgstamos muzikos, nei tada, kai kvėpuojate išmetamosiomis dujomis ir klausotės spūstyje įstrigusių automobilių „melodijų“, tiesa? Trumpalaikė automobilio nuoma – tiems, kas mėgsta tik kokybišką ir patogų gyvenimą. Su mūsų automobiliais pajuskite tikrą važiavimo malonumą jau šiandien. Trumpalaikė automobilio nuoma – tai, kas leis patogiai ir greitai nukeliauti iš taško A į tašką B, kad ir kokius reikalus tvarkytumėte. Beje, galvojate apie savo piniginę? Nepamirštame apie ją pagalvoti ir mes. Mūsų paslaugos ir mūsų automobiliai siūlomi itin palankiomis kainomis. Tai geri automobiliai už tikrai gerą kainą. Netikite? Ateikite, išbandykite ir įsitikinkite patys – mūsų siūlomas kainos ir kokybės santykis Jums tikrai patiks. Trumpalaikė automobilio nuoma leis rūpintis savo ir savo artimųjų bei kolegų saugumu. Važiuokite tinkamai apsaugotu mūsų automobiliu ir neįstrikite kelionėje dėl techninių kliūčių ar kitų nepatogumų.

Populiariausi automobiliai nuomai

Seat Altea
Nuo 19 €
5
M
2.0
6

Seat Altea

Seat Altea – yra kompaktiškas vienatūris turintis minkšta važiuoklė, erdvų saloną ir pakankamai didelė bagažinė.   Šiuolaikiškas, stilingas ir patogus automobilis su ekonomišku varikliu leis mėgautis komfortišku važiavimu.    

Peugeot 307 hatchback
Nuo 15 €
5
M
1.6
5

Peugeot 307 hatchback

Automobilis Peugeot 307 tinka ne tik ilgoms kelionėms,  bet yra puikus ir dinamiškas pagalbininkas mieste. Tiesiog sukurtas  važinėti miesto gatvėmis, ar lėkti su vėjeliu prie jūros. Labai geras ekonomiškumo ir galios santykis.  

Fiat Croma
Nuo 19 €
5
M
2.0
6

Fiat Croma

FIAT Croma yra aukštesnis už daugelį šios klasės atstovų, todėl pozicionuojamas kaip gana solidus, tačiau kartu labai praktiškas ir šeimos poreikiams pritaikytas automobilis.