Transporto nuoma

Mėgstate įkvepiančias keliones? Jaučiate malonumą sėdėdami už gero automobilio vairo? Vertinate kelionės saugumą ir komfortą? Jei bent į vieną iš šių užduotų klausimų atsakėte teigiamai, transporto nuoma – paslauga, sukurta kaip tik Jums. Mes siūlome didžiulį automobilių pasirinkimą. Mėgstantiems nesenstančią klasiką, pasiūlysime kokybišką santūrių spalvų automobilį, greičio mėgėjams išrinksime smagią ir it vėjas skriejančią mašiną, ketinantiems keliauti su šeima ar didžiuliu būriu draugų, pasiūlysime didelį modernų automobilį… Kaip turbūt jau supratote, transporto nuoma – tai paslauga, kurios neriboja nei automobilių spalvos, nei modeliai, nei dydis. Kad ir kokių pageidavimų turite, kad ir kokius reikalavimus mums iškelsite, kad ir kokio įmantraus skonio esate, transporto nuoma visa tai leis išspręsti. Jums tereikia panorėti ir drąsiai leistis į kelią. Su mūsų siūlomais automobiliais jausitės ne tik patogiai, bet ir saugiai. Transporto nuoma – tai ne tik automobilis Jūsų skoniui, bet ir visapusiškas Jūsų saugumo garantas. Nuolatos rūpinamės savo automobiliais, todėl kelionės su jais reiškia išskirtinį saugumą. Nebegalvokite apie perkaitusį variklį ar prastai veikiančius stabdžius, nesukite galvos dėl pasibaigusios techninės apžiūros ar draudimo.

Visus šiuos rūpesčius palikite mums ir pamirškite visiems laikams. Mūsų transporto priemonės nuolat prižiūrimos ir atnaujinamos, todėl galėsime pasiūlyti Jums saugią ir ekonomišką transporto priemonę. Transporto nuoma – paslauga, kuri visuomet reiškia išskirtinį saugumą ir kokybišką keliavimą. Ir visai nesvarbu – ar tai kasdienės kelionės darbo reikalais, ar seniai planuota ir ilgai laukta išvyka su bičiuliais, ar eilinis savaitgalis, praleistas su šeima. Vis dar dvejojate, ar šios paslaugos Jums įkandamos? Tikrai neverta. Transporto nuoma – geriausios kokybės ir itin patrauklios kainos derinys. Juk kelionė geru automobiliu, saugumas ir komfortas – tai neįkainojami dalykai. Išbandykite ir įsitikinkite, kad su transporto nuoma keliausite kitaip: mėgausitės vairavimu ir kelione. Mes nuolat galvojame tiek apie kelionės saugumą, patogumą, tiek apie jos kainą, todėl Jūsų piniginė tikrai neliks nuskriausta. Jei dar nebandėte, padarykite tai jau šiandien ir įsitikinkite, kad transporto nuoma – visada teisingas pasirinkimas!

Populiariausi automobiliai nuomai

Seat Altea
Nuo 19 €
5
M
2.0
6

Seat Altea

Seat Altea – yra kompaktiškas vienatūris turintis minkšta važiuoklė, erdvų saloną ir pakankamai didelė bagažinė.   Šiuolaikiškas, stilingas ir patogus automobilis su ekonomišku varikliu leis mėgautis komfortišku važiavimu.    

Peugeot 307 hatchback
Nuo 15 €
5
M
1.6
5

Peugeot 307 hatchback

Automobilis Peugeot 307 tinka ne tik ilgoms kelionėms,  bet yra puikus ir dinamiškas pagalbininkas mieste. Tiesiog sukurtas  važinėti miesto gatvėmis, ar lėkti su vėjeliu prie jūros. Labai geras ekonomiškumo ir galios santykis.  

Fiat Croma
Nuo 19 €
5
M
2.0
6

Fiat Croma

FIAT Croma yra aukštesnis už daugelį šios klasės atstovų, todėl pozicionuojamas kaip gana solidus, tačiau kartu labai praktiškas ir šeimos poreikiams pritaikytas automobilis.