Paslaugos

Trumpalaikė automobilio nuoma

Visuomet ieškote paprasto, greito ir protingo sprendimo? Trumpalaikė automobilio nuoma – kaip tik tai, ko Jums reikia! Pasirinkite norimą mašinos modelį ir keliaukite bei tvarkykite darbinius reikalus be jokių rūpesčių.

Daugiau

Ilgalaikė automobilių nuoma

Ieškantiems patikimo ir ištikimo kelionės palydovo – geriausias pasirinkimas ilgalaikė automobilių nuoma. Tai galimybė išsirinkti tinkamiausią mašinos modelį ir dydį, labiausiai patinkančią automobilio spalvą ir leistis į kasdienes keliones pamiršus visus rūpesčius.

Daugiau

Automobiliai su vairuotoju

Galbūt laikas suteikti joms visiškai naują kokybę? Kaip tai padaryti? Automobiliai su vairuotoju – štai geriausias pasirinkimas! Įsitikinkite patys! Rinkitės kelionę, kuri nevers galvoti apie kelią ir kurios metu galėsite atsipalaiduoti bei pamąstyti apie laukiančius darbus ar net… dalį jų nudirbti.

Daugiau

Populiariausi automobiliai nuomai

Seat Altea
Nuo 19 €
5
M
2.0
6

Seat Altea

Seat Altea – yra kompaktiškas vienatūris turintis minkšta važiuoklė, erdvų saloną ir pakankamai didelė bagažinė.   Šiuolaikiškas, stilingas ir patogus automobilis su ekonomišku varikliu leis mėgautis komfortišku važiavimu.    

Peugeot 307 hatchback
Nuo 15 €
5
M
1.6
5

Peugeot 307 hatchback

Automobilis Peugeot 307 tinka ne tik ilgoms kelionėms,  bet yra puikus ir dinamiškas pagalbininkas mieste. Tiesiog sukurtas  važinėti miesto gatvėmis, ar lėkti su vėjeliu prie jūros. Labai geras ekonomiškumo ir galios santykis.  

Fiat Croma
Nuo 19 €
5
M
2.0
6

Fiat Croma

FIAT Croma yra aukštesnis už daugelį šios klasės atstovų, todėl pozicionuojamas kaip gana solidus, tačiau kartu labai praktiškas ir šeimos poreikiams pritaikytas automobilis.