Mikroautobuso nuoma

Kaip ir kasmet, susiruošėte į kelionę? Planuojate išvyką su būriu draugų? Norite nustebinti kolegas smagia kelione? Tačiau vis dar neturite tinkamo automobilio ir sukate galvą, iš kur jį gauti? Mikroautobuso nuoma – tai paslauga, leisianti įgyvendinti bet kokį sumanymą ir smagiai keliauti su šeima, draugais ar kolegomis. Išbandykite! Mūsų siūlomi mikroautobusai atitiks net išrankiausio kliento skonį – pasirinkite tinkamą dydį, modelį, patinkančia spalvą ir saloną ir keliaukite nevaržomi jokių trikdžių. Juk Jūs to nusipelnėte! Mikroautobuso nuoma padės pamiršti kelionės nerimą ir mėgautis keliavimu be rūpesčių. Įsitikinkite tuo jau šiandien ir tuoj pat leiskitės į kelią. Mūsų transporto priemonės padės Jums sukurti gerą nuotaiką ir pajusti visus kelionės džiaugsmus kartu su Jūsų pakeleiviais. Nerimaujate dėl saugumo? Mėgstate keliauti itin saugiai? Mes taip pat tik už saugias keliones! Mikroautobuso nuoma užtikrins Jums visapusiškai saugią ir ramią kelionę. Juk kai nereikia nerimauti dėl savo ir drauge keliaujančiųjų sveikatos, kelionė atsiskleidžia visai kitomis spalvomis. Tai pajusti tikrai verta. Mūsų transporto priemonės nuolat prižiūrimos, atnaujinamos, tvarkingos ir apdraustos, todėl keliaudami jomis pajusite išskirtinį malonumą.

Nuolat galvodami apie automobilio techninę būklę negalite atsipalaiduoti? Leiskite Jums padėti. Mikroautobuso nuoma – tai kelionė be galvos skausmo, nes visus rūpesčius, susijusius su automobilio technine būkle, už Jus ant savo pečių nešime mes. O Jūs tuo metu patogiai ir saugiai keliausite neraminančias mintis palikę toli toli. Netikite, kad tai įmanoma? Ateikite ir įsitikinkite tuo jau šiandien! Vis dar abejojate? Įtariate, kad mikroautobuso nuoma – Jums neįkandama paslauga? Manote, jog tai brangu ir gerokai patuštins Jūsų piniginę? Pabandykite ir įsitikinkite – mikroautobuso nuoma – tai paslauga, kurią renkasi taupantys ir mokantys skaičiuoti. Mūsų siūlomos paslaugos leis keliauti neišlaidaujant, o sutaupytus pinigus išleisti kitiems kelionės malonumams arba atidėti būsimai išvykai. Tai kokybės ir kainos santykis, kuris nustebins net didžiausią skeptiką. Priimkite išmintingus sprendimus ir keliaukite taip, kad grįžus iš kelionės Jums netektų gailėtis.

Mikroautobuso nuoma – atsiperkanti paslauga, kurią rinktis tikrai verta!

Populiariausi automobiliai nuomai

Seat Altea
Nuo 19 €
5
M
2.0
6

Seat Altea

Seat Altea – yra kompaktiškas vienatūris turintis minkšta važiuoklė, erdvų saloną ir pakankamai didelė bagažinė.   Šiuolaikiškas, stilingas ir patogus automobilis su ekonomišku varikliu leis mėgautis komfortišku važiavimu.    

Peugeot 307 hatchback
Nuo 15 €
5
M
1.6
5

Peugeot 307 hatchback

Automobilis Peugeot 307 tinka ne tik ilgoms kelionėms,  bet yra puikus ir dinamiškas pagalbininkas mieste. Tiesiog sukurtas  važinėti miesto gatvėmis, ar lėkti su vėjeliu prie jūros. Labai geras ekonomiškumo ir galios santykis.  

Fiat Croma
Nuo 19 €
5
M
2.0
6

Fiat Croma

FIAT Croma yra aukštesnis už daugelį šios klasės atstovų, todėl pozicionuojamas kaip gana solidus, tačiau kartu labai praktiškas ir šeimos poreikiams pritaikytas automobilis.