Ilgalaikė automobilių nuoma

Ieškantiems patikimo ir ištikimo kelionės palydovo – geriausias pasirinkimas ilgalaikė automobilių nuoma. Tai galimybė išsirinkti tinkamiausią mašinos modelį ir dydį, labiausiai patinkančią automobilio spalvą ir leistis į kasdienes keliones pamiršus visus rūpesčius. Mes siūlome Jums platų automobilių pasirinkimą – didelius ir mažus, prabangius ir ekonominio tipo, sportinius ir šeiminius, ryškiaspalvius ir ramių atspalvių. Ilgalaikė automobilių nuoma priklauso tik nuo Jūsų pasirinkimo. Net tiems, kurie nori atrodyti stilingai ir įdomiai, visada rasime ką pasiūlyti. Tereikia užsukti ir išsirinkti geriausią – pabandyti tikrai verta. Mūsų paslaugos nenuvils net paties išrankiausio kliento. Jei ieškote pačios aukščiausios kokybės ir norite kasdien keliauti patogiai ir saugiai, ilgalaikė automobilių nuoma – kaip tik tai, ko Jums reikia. Nerimaujate ne tik dėl mašinos dydžio, bet ir dėl jos techninės būklės? Baiminatės įstrigti nežinomame kelyje? Norite, kad Jūsų kelionės būtų visapusiškai saugios? Pamirškite visus šiuos rūpesčius visiems laikams. Ilgalaikė automobilių nuoma – geriausias sprendimas ir saugiausia kelionė.

Visos mūsų transporto priemonės nuolat prižiūrimos, atnaujinamos ir apdraudžiamos, todėl kasdienės kelionės darbiniais reikalais ar savaitgalio išvykos į užmiestį bus saugios ir ramios. Negalvokite apie lašančius tepalus, perkaitusį variklį ar pasibaigusią techninę apžiūrą – paprasčiausiai mėgaukitės važiavimu. Ilgalaikė automobilių nuoma leis išbraukti šias temas iš Jūsų kasdienių pokalbių su kolegomis ir draugais. Ateikite, išbandykite ir įsitikinkite patys. Dar vis dvejojate? Nerimaujate dėl milžiniškų išlaidų? Pažadame – tai daryti tikrai apsimoka ir verta. Ilgalaikė automobilių nuoma – tai paslauga, kuri visada atsiperka ir visada siūlo geriausią kainos bei kokybės derinį. Juk jokiais pinigais neįmanoma įkainoti saugios kelionės su šeima ar patikimo automobilio prireikus operatyviai sutvarkyti darbinius reikalus. Taigi, nevaržykite savęs ir būkite tikri – su mūsų paslaugomis apie Jūsų piniginę bus visada pagalvota. Tie, kas jau išbandė, žino – ilgalaikė automobilių nuoma – tai puikus automobilis už patrauklią kainą ir saugios, patogios bei įsimintinos kelionės. Su mūsų automobiliais kitokių kelionių nebūna, o visos iki šiol neraminusios mintys iškeliauja visiems laikams. Taigi, skubėkite išsirinkti norimą automobilį ir pirmyn į kelią!

Populiariausi automobiliai nuomai

Seat Altea
Nuo 19 €
5
M
2.0
6

Seat Altea

Seat Altea – yra kompaktiškas vienatūris turintis minkšta važiuoklė, erdvų saloną ir pakankamai didelė bagažinė.   Šiuolaikiškas, stilingas ir patogus automobilis su ekonomišku varikliu leis mėgautis komfortišku važiavimu.    

Peugeot 307 hatchback
Nuo 15 €
5
M
1.6
5

Peugeot 307 hatchback

Automobilis Peugeot 307 tinka ne tik ilgoms kelionėms,  bet yra puikus ir dinamiškas pagalbininkas mieste. Tiesiog sukurtas  važinėti miesto gatvėmis, ar lėkti su vėjeliu prie jūros. Labai geras ekonomiškumo ir galios santykis.  

Fiat Croma
Nuo 19 €
5
M
2.0
6

Fiat Croma

FIAT Croma yra aukštesnis už daugelį šios klasės atstovų, todėl pozicionuojamas kaip gana solidus, tačiau kartu labai praktiškas ir šeimos poreikiams pritaikytas automobilis.