D.U.K.

Koks yra minimalus nuomos laikotarpis?

Minimalus nuomos laikotarpis yra 24 valandos (1para). Jei automobilį vėluojama grąžinti daugiau nei 1 val., papildomai priskaičiuojamas mokestis už papildomą parą.

Kaip rezervuoti automobilį?

Norint rezervuoti automobilį , Nuomininkas turi atlikti rezervacija telefonų, el.paštų, arba atlikti rezervacija mūsų svetainėje. Rezervacija galioja tik gavus atsakymą el.paštu su patvirtinta rezervacija.

Norint rezervuoti automobilį anksčiau negu 4 savaitės iki nuomos pradžios imamas rezervacijos mokestis nuo 50 EUR iki 150 EUR (priklausomai nuo pasirinkto automobilio ir laikotarpio) . Šis mokestis įskaičiuotas į bendrą automobilio nuomos kainą. Avansą mokėti tik gavus rezervaciją patvirtinantį atsakymą. Atšaukus rezervaciją, sumokėtas avansas negrąžinamas.

Kokius dokumentus reikia tureti nuomojant automobilį?

Fiziniam asmeniui: pasas arba asmens tapatybės kortelė, vairuotojo pažymėjimas.

Juridiniam asmeniui: įmonės įgaliojimas, įmonės pažymėjimo originalas ir kopija, antspaudas, asmens dokumentas.

Kokio amžiaus asmuo gali vairuoti nuomotą transporto priemonę?

Nuomojamą automobilį gali vairuoti asmenys ne jaunesnesni kaip 25 m. Minimalus vairavimo stažas-2 metai.

Kaip galima atsiskaityti už automobilio nuomą?

Už automobilio nuomą galima atsiskaityti grynais pinigais arba pavedimu. Nuomininkui pasiimant automobilį, sumokamas visas nuomos mokestis už nuomos laikotarpį ir užstatas už automobilį, kuris bus grąžintas atiduodant automobilį.

Ar yra mokestis už papildomą vairuotoją?

Mokesčio nėra, bet būtina nurodyti papildomo vairuotojo duomenis prieš pasirašant automobilio nuomos sutartį, taip pat papildomas vairuotojas turi atitikti reikalavimus amžiui bei vairavimo stažui. Perduoti automobilio vairavimą asmeniui, neįtrauktam į automobilio nuomos sutartį, griežtai draudžiama. Nuomininkas, kurio vardu išnuomotas automobilis, yra pagrindinis vairuotojas bei mokėtojas ir atsakingas asmuo už automobilį.

Ar reikia mokėti užstatą už nuomojamą automobilį?

Užstatas už automobilį yra 200 EUR , kuris bus grąžintas po nuomos pabaigos, grąžinus tvarkingą ir išvalytą automobilį.

Ar yra nuomojamo automobilio paėmimo/grąžinimo mokesčiai?

Nuomojamas automobilis išduodamas/grąžinamas Autonuoma7.lt biure Vilniuje, Dariaus ir Girėno g. 42, darbo valandomis — NEMOKAMAI. Darbo laikas pirmadieniais-penktadieniais: 09:00 – 18:00 val., nedarbo metu – 10 EUR, savaitgaliais ir švenčių dienomis – 15 EUR.

Vilniaus mieste darbo valandomis pristatymas/grąžinimas iš kliento nurodytos vietos NEMOKAMAS, kai nuomos terminas ilgesnis 10 dienų ir daugiau. Nedarbo metu, savaitgaliais– 15 EUR, švenčių dienomis – 20 EUR.

Automobilio pristatymas/paėmimas už Vilniaus ribų – 20 EUR + 0,25EUR už km.

Vėluojant grąžinti automobilį daugiau nei valandą, Nuomininkas privalo sumokėti vienos paros mokestį. Už sekančias paras skaičiuojamas dvigubas nuomos tarifas.

Ar automobiliai apdrausti ir kokia yra nuomininko atsakomybė?

Visi automobiliai yra apdrausti KASKO ir civilinės atsakomybės draudimu. Atsakomybė yra tik tuo atveju, kai nuomininkas yra autoįvykio kaltininkas.

Priklausomai nuo pasirinkto automobilio, atsakomybės ribos yra nuo 200 EUR iki 600 EUR.

Dingus ar nepataisomai sugadinus automobilį, kai draudimo bendrovė nekompensuoja padarytų nuostolių, Nuomininkas privalo atlyginti visą padarytą žalą, tiesioginius ir netiesioginius nuostolius, neugautas pajamas ir kitas tiesiogiai ar netiesiogiai su tuo susijusias išlaidas.

Automobilio dokumentai ir raktas/pultas nėra apdrausti. Automobilio dingimo atveju, Nuomininkas privalo grąžinti raktą/pultą ir dokumentus, kitaip atsakomybė už dingimą tenka Nuomininkui.

Pametus automobilio raktus, dokumentus, valstybinio numerio ženklą, nepataisomai sugadinus padangą, kai automobilį sugadina tretieji asmenys arba kai automobilio sugadinimo kaltininkas nerastas, Nuomininkas privalo atlyginti visą padarytą žalą.

Ar galima rūkyti aumomobilyje?

Griežtai draudžiama. Bauda už rūkymą automobilyje – 100 EUR.

Ar galima išvažiuoti iš LR teritorijos?

Išvykimas iš Lietuvos Respublikos teritorijos nuomojamu automobiliu galimas tik tai išanksto suderinus su Nuomotoju ir gavus jo raštišką sutikimą. Už savavališką išvykimą iš LR teritorijos be nuomotojo raštiško leidimo taikoma 1000 EUR bauda.

Ar yra ribojama rida?

Per vieną dieną leidžiama nuvažiuoti 200 km. Jeigu pravažuota daugiau, kiekvienas papildomas kilometras apmokestinamas 0,05ct. mokesčiu.

Papildoma įranga

Papildomai siūlome išsinuomoti GPS navigacijas ir kėdutes vaikams.

Force Majeure

Iškilus nenumatytoms aplinkybėms, Autonuoma7.lt pasilieką teisę atšaukti automobilio rezervaciją, prieš tai įspėjus klientą elektroniniu paštu arba telefonu.

Populiariausi automobiliai nuomai

Seat Altea
Nuo 19 €
5
M
2.0
6

Seat Altea

Seat Altea – yra kompaktiškas vienatūris turintis minkšta važiuoklė, erdvų saloną ir pakankamai didelė bagažinė.   Šiuolaikiškas, stilingas ir patogus automobilis su ekonomišku varikliu leis mėgautis komfortišku važiavimu.    

Peugeot 307 hatchback
Nuo 15 €
5
M
1.6
5

Peugeot 307 hatchback

Automobilis Peugeot 307 tinka ne tik ilgoms kelionėms,  bet yra puikus ir dinamiškas pagalbininkas mieste. Tiesiog sukurtas  važinėti miesto gatvėmis, ar lėkti su vėjeliu prie jūros. Labai geras ekonomiškumo ir galios santykis.  

Fiat Croma
Nuo 19 €
5
M
2.0
6

Fiat Croma

FIAT Croma yra aukštesnis už daugelį šios klasės atstovų, todėl pozicionuojamas kaip gana solidus, tačiau kartu labai praktiškas ir šeimos poreikiams pritaikytas automobilis.