Automobiliai su vairuotoju

Jūsų gyvenimas – tai niekad nesibaigiančios kelionės? Galbūt laikas suteikti joms visiškai naują kokybę? Kaip tai padaryti? Automobiliai su vairuotoju – štai geriausias pasirinkimas! Įsitikinkite patys! Rinkitės kelionę, kuri nevers galvoti apie kelią ir kurios metu galėsite atsipalaiduoti bei pamąstyti apie laukiančius darbus ar net… dalį jų nudirbti. Taupykite laiką ir nervus. Nesivarginkite ir negaiškite laiko strigdami spūstyse, nerizikuokite savo gyvybe vairuodami ir kalbėdami telefonu ar spręsdami kokį svarbų klausimą – keliaukite ramiai ir patogiai.

Automobiliai su vairuotoju – tai išskirtinis komfortas ir saugumas.

Pasirūpinkite jais kasdien keliaudami į darbą ar savaitgalio išvyką. Profesionalūs ir paslaugūs vairuotojai bei kokybiški ir techniškai tvarkingi automobiliai užtikrins Jums visapusišką apsaugą bet kokios kelionės metu. Rūpesčius dėl transporto priemonės techninės būklės perkelkite ant mūsų, o ilgą ir varginantį vairavimą – ant patyrusių mūsų vairuotojų pečių. Mūsų automobiliai tvarkingi, nuolat prižiūrimi, atnaujinami ir apdraudžiami. Pasirinkite tinkantį ir patinkantį automobilį ir į kelią! Dvejojate dėl pernelyg didelių kelionės išlaidų? Automobiliai su vairuotoju – paslauga, kuri neleis per daug išlaidauti.

Tai geriausias kokybės ir kainos santykis, kuris leis nesigailėti kelionėje praleistų valandų – juk jas galėsite praleisti dirbdami, bendraudami ar mąstydami ir generuodami naujas idėjas. Jūsų laikas virs prasmingu darbu, o kelionė – ypatingu malonumu. Kasdienės kelionės mūsų automobiliais visada leis atvykti į pasirinktą vietą laiku ir be streso. Tad automobiliai su vairuotoju tikrai verti to, kad juos išbandytumėte jau šiandien. Beje, automobiliai su vairuotoju gali virsti ir smagia bei gerai nuteikiančia pramoga ar savotišku žaidimu. Padovanokite ją gimtadienį švenčiančiam bičiuliui, palepinkite ja iš kito miesto atvykusius kolegas ar nustebinkite šeimos narį.

Džiaukitės kiekviena kelione, nes ji gali tapti sėkmingos dienos pradžia, spalvinga dovanos detale ar prabangiu įkvepiančio vakaro akcentu. Automobiliai su vairuotoju puikiai tiks ir rengiant dideles šventes ar kitokius susibūrimus. Juk tokiomis akimirkomis tiek Jūs, tiek Jūsų svečiai verti išskirtinio dėmesio. Leiskitės į kelionę ir riedėkite keliu su geru automobiliu ir paslaugiu vairuotoju.

Populiariausi automobiliai nuomai

Seat Altea
Nuo 19 €
5
M
2.0
6

Seat Altea

Seat Altea – yra kompaktiškas vienatūris turintis minkšta važiuoklė, erdvų saloną ir pakankamai didelė bagažinė.   Šiuolaikiškas, stilingas ir patogus automobilis su ekonomišku varikliu leis mėgautis komfortišku važiavimu.    

Peugeot 307 hatchback
Nuo 15 €
5
M
1.6
5

Peugeot 307 hatchback

Automobilis Peugeot 307 tinka ne tik ilgoms kelionėms,  bet yra puikus ir dinamiškas pagalbininkas mieste. Tiesiog sukurtas  važinėti miesto gatvėmis, ar lėkti su vėjeliu prie jūros. Labai geras ekonomiškumo ir galios santykis.  

Fiat Croma
Nuo 19 €
5
M
2.0
6

Fiat Croma

FIAT Croma yra aukštesnis už daugelį šios klasės atstovų, todėl pozicionuojamas kaip gana solidus, tačiau kartu labai praktiškas ir šeimos poreikiams pritaikytas automobilis.